Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

k160 - ma ktoś w Warszawie lub okolicach?


czuczuu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Stałem się posiadaczem krótkiego k160 i doprowadzam go do porządku. Szukam kogoś z Warszawy kto ma również krótkiego k160 aby podpatrzeć jakich elementów w środku (plastiki) i na zewnątrz mi brakuje (jak one wyglądają) abym mógł coś dopasować lub kupić na szrocie.

Czy ktoś z Warszawy lub najbliższej okolicy ma takiego Patrola i poświęciłby 20-30 min. na pokazanie swojego K160?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś to pytaj tu , mam k160  mogę pomóc choć z warszawy nie jestem . Wstaw zdjęcia to popatrzymy co Ci brakuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak:

Zdjęcie 1 - prawy słupek bagażnika - tu powinna być maskownica?

Zdjęcie 2 - próg bagażnika - powinna być nakładka której niema? czy brak tez jakiś uszczelki?

Zdjęcie 3 - klapa bagażnika - tylko brak uszczelki? 

Zdjęcie 4 - chyba brak jakiegoś panelu/maskownicy po prawej stronie sprzęgła?

Zdjęcie 5 - po prawej stronie (pasażera) i na wprost też brak panelu i skrzynki na bezpieczniki?

Zdjęcie 6 - nadkole od wewnątrz ma dziurę przez która widać zawiasy drzwi, jak dla mnie to brak tam jakiegoś elementu typu plastikowe nadkole wewnętrzne, czy ten typ tego nie ma i wszystko (np. błoto) leci aż do środka drzwi?

Zdjęcie 7 - nadkole od wewnątrz ma dziurę przez która widać komorę silnika, czy tak jest czy brak tam nadkola wewnętrznego?

Dzięki za pomoc

 

 

post-102720-0-03567800-1481143057_thumb.jpg

post-102720-0-94582100-1481143057_thumb.jpg

post-102720-0-33045100-1481143059_thumb.jpg

post-102720-0-00992600-1481143061_thumb.jpg

post-102720-0-14000500-1481143062_thumb.jpg

post-102720-0-22057200-1481143063_thumb.jpg

post-102720-0-04861100-1481143064_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1

to u mnie boczna tapicerka kończy się tak jak u Ciebie tyle że mam jeszcze osobny fragment tapicerki na słupku, patrząc z środka z boku jest blacha 

2

powinna być listwa element ciężki do zdobycia ,

3

powinna być uszczelka na klapie , zamontowana do boku , oryginał nie do zdobycia ale można ją zastąpić inną 

4

boczki są z tego co tapicerka drzwi jakaś ala płyta obita materiałem jak  dywaniki .

5

tu Ci nie pomogę bo terz mam w tym miejscu bałagan z kablami :)

6

tą dziurę zakrywają plastikowe pasy na całym nadkolu aż do świateł 

7

w tym miejscu jest osłona w moim przypadku ktoś nakręcił twardą gumę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1

to u mnie boczna tapicerka kończy się tak jak u Ciebie tyle że mam jeszcze osobny fragment tapicerki na słupku, patrząc z środka z boku jest blacha 

2

powinna być listwa element ciężki do zdobycia ,

3

powinna być uszczelka na klapie , zamontowana do boku , oryginał nie do zdobycia ale można ją zastąpić inną 

4

boczki są z tego co tapicerka drzwi jakaś ala płyta obita materiałem jak  dywaniki .

5

tu Ci nie pomogę bo terz mam w tym miejscu bałagan z kablami :)

6

tą dziurę zakrywają plastikowe pasy na całym nadkolu aż do świateł 

7

w tym miejscu jest osłona w moim przypadku ktoś nakręcił twardą gumę 

Dziękuję za odpowiedź. Te elementy na 100% były ale ten kto go rozbierał i składał najwyraźniej zapomniał zamontować..

Jeśli nie uda mi się odzyskać części to znasz może miejsce gdzie można ich szukać i kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam na olx lub allegro , coraz mniej jest części do k160 i trudniej je zdobyć np klamkę tylniej klapy szukałem parę miesięcy a sama klapa w dobrym stanie to biały kruk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. tak myślałem właśnie...

Nie wiesz czy w tylnych nadkolach też powinny być plastikowe nadkola wewnętrzne chroniące rurę do zbiornika itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK

Jaki kształt (przekrój) i grubość ma uszczelka bagażnika?

 

Dałbyś rade zrobić zdjęcie jak wyglądają:

plastikowe pasy na całym nadkolu aż do świateł

osobny fragment tapicerki na słupku, patrząc z środka z boku jest blacha - tył bagażnika

osłona w moim przypadku ktoś nakręcił twardą gumę 

listwa element ciężki do zdobycia

​Przynajmniej będę wiedział czego szukać lub jak coś "dorobić"

 

Dziś jeszcze oglądałem prawe tylne nadkole i wydaje mi się, że tam też brakuje jakieś osłony chroniącej rurę do baku bo są tam stare uchwyty - zdjęcie 9. Jak to jest u Ciebie?

 

Z tyłu samochodu, u dołu między zderzakiem a nadkolem mam ślady po jakiś innych maskownicach? - zdjęcie 11, gumach? masz tam coś u siebie?

post-102720-0-00190600-1481314471_thumb.jpg

post-102720-0-58029100-1481314805_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...