Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Connect LCN1 - Język Polski, Aktualizacja map - wykonalne ? - bez Mirka i Janusza...


Gość Daarvin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może co poniektórzy się nie zgodzą lecz moim zdaniem dajcie sobie spokój z tą aktualizacją NC1, ja reż byłem na początku napalony, przyjechał facet zrobił j.polski, wgrał nową mapę wziął 250zł, i powiedział że co 2 lata aktualizacja za 50zł, on przysyła kartę a ja wysyłam mu starą do koperty wrzucam 50zł i poleconym priorytetem wysyłam. I ..., w tym roku zrobiłem aktualizację do najnowszej wersji ponieważ myślałem że coś się może zmieni na lepsze, a tu kupa, dalej to samo badziewie (według mnie). Ostatnio jechałem w długą i znaną mi trasę i mówię sprawdzę ją, włączyłem NC1 v10, i mapę na komórce google maps, google bije na potęgę tą nissanowską mapę - nie wieżycie sprawdźcie, lepiej kupić radio z androidem, albo jeździć ze smartfonem niż wydawać kasę na to badziewie. (Oczywiście to mój osąd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Na karcie masz plik voice.sys.
Ścieżka dostępu : cryptnav/cfg/voice/voice.sys
Wrzucam ci tak wymodelowany, że u mnie navi gada po polsku :D (oczywiście najnowsze dostępne mapy v10 2020  sd2-GENH_EU_H.A v4 )
TU MASZ PLIK "voice.sys" Z PODMIENIONYMI WPISAMI

 

Edytowane przez dyletant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 15.01.2017 o 19:12, ziomal_84 napisał:

Mała uwaga po wgraniu PL można mieć na jednej karcie SD np 16GB navi i muzyke taki bajer.

Witam,

czy muzyka (pliki mp3) muszą być w jakimś konkretnym folderze/"miejscu" na karcie, czy mogą być w dowolnym katalogu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2017 o 19:12, ziomal_84 napisał:

Mała uwaga po wgraniu PL można mieć na jednej karcie SD np 16GB navi i muzyke taki bajer.

A jak to dokładnie zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tworzymy folder music w katalogu głównym i wrzucamy do niego mp3. Tak przynajmniej działa to u mnie w Touranie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...