Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ubezpieczenie Murano 2007


OmenCZ

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy wiem, ze sa kalkulatory ale zwykle wyniki roznia sie od rachunku do zaplaty.

Czy orientuje sie ktos srednio kolo jakiej kwoty moge sie zmiescic z full znizkami na OC i roczna na AC?

 

Chodzi mi bardziej czy to bedzie okolo 1500, 2000, czy 3000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to taki pogląd na sprawę da Ci właśnie kalkulator, zwłaszcza że indywidualnie podajesz kto jeździ, kto używa, gdzie zaparkowany nocą, jakie zabezpieczenia itd i itp. A tak na marginesie co roku sprawdzam w rankomacie koszt ubezpieczeń poszczególnych firm i nigdy podane wyliczenia, które obowiązują przez miesiąc, nie odbiegały od rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja płacę Axa direct 700 zł za OC nnw i dodatkowe ubezpieczenie od kradzieży i pożaru Murano z 2003 roku 60 ℅ zniżek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłem 1036 w MTU OC z NNW i Assistancem z tym że na dwie raty, za rok z góry wychodziło coś 950pln. Polecam CUK mimo że kalkulator pokazywał mi nieco większe kwoty to jak ubezpiecza się w ich oddziale to jeszcze maja jakieś zniżki dla klientów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki, 1800zl wyszlo na rok ful pakiet w Ergo Hestia.

 

Zaplacilem na raz, 60% OC, rok znizek AC, plus cos tam taniej za ubezpieczenie mieszkania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...