Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ile powinna palic Micra 1.0 1993 r 16 valve ??


Billy8
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziura w moim portfelu ..:-(:-(:-(:-(:-(

W jaki sposob ustawic przepustnice aby zminimalizowac spalanie pomorzcie prosze !!!... :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-( ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to ją pchać.

Przyspieszamy dość szybko tak aby jak najprędzej osiągnąć żądaną prędkość a następnie spokojnie na jak najwyższym biegu jedziemy z tą prędkością. Nie grzejemy samochodu na postoju jadąc rozgrzeje się znacznie szybciej. Nawet przyspieszając staramy się nie przekraczać trzech i pół tysiąca obrotów jazda pomiędzy 2 a 3000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha bardzo śmieszne ... nie robcie se jaj tylko powiedzcie co mozna zrobic z przepustnica :-)

Poza pierwszym zdsnem o pchaniu to rezsta była na poważnie. A przepustnicą steruje za pomocą tego długiego pedału kierowca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje czy czystosc tej klapki w przepustnicy swiadczy o mniejszym spalaniu ??.. pozdrawiam mam nadzieje ze to nie wina lambdy ktora wymienilem... :( 9,5 to pala V8 mki chyba ...

Kable,swiece, termostat nowe juz ale pali jak smok... pomocy :( :( ... przy tych cenach paliwa to tragedia ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe że te spalanie przez nową sondę lambda!!

A klapka przepustnicy musi być czysta z dwóch stron !!    i domknięta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Witam ile powinna palic Micra 1.0 1993r 16 valve ??

Miałem kiedyś 1,3 z tego rocznika - salonówka 5 drzwiowa. Nie miało toto nawet klimy. Nie oszczędzałem prawej nogi, a autko mieściło się w 6,5 ltr/100 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś 1,3 z tego rocznika - salonówka 5 drzwiowa. Nie miało toto nawet klimy. Nie oszczędzałem prawej nogi, a autko mieściło się w 6,5 ltr/100 km

Chyba w trasie. 

Miasto maks 7litrów

Na pewno nie zima i zależy jakie miasto. Nie wkręcajcie człowieka.

Średnio ok 6,5 do 8 może ci spalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem bo to wersja bez obrotomierza :(

Bardzo dziękuję  lubię tego gościa co prowadzi te filmiki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Nie wiem czy pomogę bo mam inną i w automacie i według wskazań kompa pokazuje mi w trasie ok 5l a w cyklu mieszanym do 7  dla mnie ok  co prawda zainstalowałem aplikację tankowań ok 2 miesiące tak z ciekawości  i mniej więcej pokrywa się z tym co pokazuje komp  ale pożyjemy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...