Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Prosba GRE


Ryath
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM MANIAKÓW,zna ktos z was strony gdzie są pokazane sr20de, lub sr20det okolo 600 konne??jak zrobic taki motor?jakies foto?opis częsci??

dzięki za pomoc!!

pozdrawiam

ps:prosze bez OT, mam nadzieje ze każdy podejdzie do tematu powaznie!!

 

TEMAT:SR20DE jak ZROBIC 500 AND MORE HP!!!

 

http://www.npclub.com/bb/printthread.php?threadid=928

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wprawdzie zadnej stronki do dyspozycji - ale - czy nie lepiej zamiast mocno kombinowac, okreslicy wytrzymalosc czesci wewnetrznych silnika i dobrac pod to NOS?? Jezeli masz np. Korby ktore zniosa 400HP to dolozyc takie dysze podtlenku zeby bylo jakos blisko tego. No chyba ze chcesz tylko z samego turbo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze konkrety same:

http://www.nissanforums.com/showthread.php?t=4361&page=1

 

W skrocie masz opisane 5 upgradów od lajtowych 250koni do ponad 700, zasada jest banalna -większe turbo więcej mocy i do tego dochodzi całą sterta innych garzetów, podają ze do 400koni na kołąch ok. 450 moc silnika nie trzeba ruszać seryjnego dołu (nawet odprężać !!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
a co dop koni ktos wybiera sie szybciej na marsa niz nasa bo ja uwazam ze 200 to max na nasze najlepsze drogi :roll: no chyba ze furka tylko na 1/4

 

tak ,panu juz dziękujemy, po pijaku piszesz?200 starcza mam 268 i jakoś mi to nie nprzeszkadza a jaezdze 1000km tygodniowo :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coobcio, nie wiem czy wiesz, a pewnie jeszcze nie , ale mocy nigdy za wiele, zawsze bedzie brakowalo. Ja juz sie nudze momentami... Dopiero jak na 5 biegu bedzie gubil trakcje bedzie wystarczajaco (czytaj `wiecej sie nie da wycisnac z SR20DET).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coobcio, nie wiem czy wiesz, a pewnie jeszcze nie , ale mocy nigdy za wiele, zawsze bedzie brakowalo. Ja juz sie nudze momentami... Dopiero jak na 5 biegu bedzie gubil trakcje bedzie wystarczajaco (czytaj `wiecej sie nie da wycisnac z SR20DET).

 

:lol::lol::lol: dobre dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
tylko że wtedy zaczyna się z trakcją walczyć...i dalej zabawa...4x4???

i tak w kółko.... :D :twisted:

Aż pewnego dnia po nocnej walce z ulepszaniem swego auta schodzisz do garażu :shock: a tam jakiś Monster Truck lub Dragster :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...