Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kapie i kapie , co to ?


pulsarus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam prośbę o pomoc w określeniu  co to i z czego kapie , od jakiegoś czasu mam notorycznie małe plamki oleju pod samochodem zlokalizowałem z czego leci tylko nie mam pojęcia co to jest stojąc z przodu auta leci z dołu chłodnicy z pierwszego przewodu od lewej a dokładnie kapie z aluminiowej rureczki na którą nachodzi gumowy wąż , pytanie czy tę aluminiowy przewód można wymienić gdzie szukać czy to jest olej ze skrzyni ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego na poczatku sprawdz poziom oleju w skrzyni i w silniku, bo bedziesz nastepny co sie skarzy ze skrzynia bez powodu padla i ze cvt to syf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chłodnica, a nie rozdzielacz.

no właśnie już nie pamiętam dokładnie, ale faktycznie to chyba chłodnica,rozdzielacz jest mniejszy i właśnie z jego aluminiowej rurki leciał olej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mi ostatnio właśnie leci olej z tej chłodniczki ( acz nie do końca chłodniczki bo w moim samochodzie jest tylko ta dolna część góra zamiast radiatora jest przykryta płaską blaszką ) stąd moje pytanie czy można to jakoś doszczelnić leci mi z pod tej blaszki czy nie powinno być jakiejś chłodnicy do oleju skrzyni ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...