Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Murano Z50 dziwne zachowanie skrzyni


farciaz86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Posiadam autko z 2005r wersja europejska 4WD Sprawa wygląda następująco. Ok 4 miesięce temu pojawił mi się błąd dotyczący niskiego poziomu oleju w skrzyni. Autko przeszlo w tryb serwisowy. Odpowiedni olej dolany (sprawdzając bagnetem ponad stan utrzymuje się do dnia dzisiejszego) i wszystko było ok aż do niedawna. Otóż podczas jazdy po odpuszczeniu pedału gazu auto zaczyna powoli zwalniać, jednakże przy delikatnym użyciu pedału hamulca czuć szarpnięcie przy zrzuceniu biegu na mniejszy. Zaniepokojony ta sytuacja udałem się do serwisu nissana na diagnostykę. System wykrył 4 bledy na skrzyni (P0725 engine speed; P0746 PC Solenoid A; P0868 Fluid Press low; P1778 Step motor) Niestety serwis nie byl w stanie powiedziec co to są za bledy i czego mogą dotyczyć. Dodatkowo wczoraj po powrocie z trasy i parkowaniu auta czułem szarpnięcia (drgania chwilowe) podczas zatrzymywania się. Dotyczyło to zarówno ruszania jak również cofania. Dalej normalna jazda odbywa się bez zarzutu. Czy ktos jest w stanie powiedziec mi co to są za bledy czego mogą dotyczyć opisane objawy jak również koszty naprawy
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

masz wersje europejska czy amerykanska ?naped na 4x4 czy 2wd?  on ma pojecie o skrzyniach cvt i jest z Warszawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...