Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

elektryczne składanie lusterek


stomkowiak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
W dniu 21.01.2020 o 11:25, Stafa napisał:

Witam. Wczoraj wreszcie uporaliśmy się z tymi lusterkami. Wystarczył zwykły miernik chwila cierpliwości i odrobina pojęcia. Powodem awarji był pęknięty kabelek w wiązce w drzwiach i tyle. Kosztowało mnie to 1litr  Finlandii i oczywiście czteropak piwka (albo dwa) na koniec.  A dzisiaj jest radość powiązana z bólem głowy. Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za cenne rady 

Część pisze z taka sprawa w których drzwiach ten przewód uszkodzony i jaki kolor. u mnie sytuacja tak ze lewe działa bez zarzuty natomiast prawe raz się zamyka później nie idzie otworzyć czasami się otworzy jak otworze drzwi lewe i nie wiem co jest ??? Ma ktoś może schemat z kolorami tych przewodów od sterowania lustrami???  Jeździł bym tak ale parkuję pod domem na ulicy i wole składać lusterka żeby rano były całe takie życie niestety w miastach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
W dniu 6.03.2021 o 07:57, pleszew napisał:

Przewody w nissanie to dramat

Potwierdzam. Miałem problem z wiązką w klapie a facecik w ASO wali pytanie "czy często Pan otwiera bagażnik". Nie pozostalo mi nic wiecej niz zapytac "jaka funkcjonuje w Nissan definicja 'często'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie, kolega problem rozwiązał - super że się udało. 

Czy jednak udało się ustalić położenie przekaźników odpowiedzialnych za sterowanie lusterkami w przedliftowym X-T32? 

Padło mi najpierw jedno a po dwóch tygodniach drugie lustro... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...