Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

chłodzenie w y60


szop1983

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich miłośników brudnych rąk :D:D:D  Panowie i Panie , mam pytanie odnosnie chlodzenia w parchu , jest jakis sposób żeby zrobić lepsze chlodzenie na 5 cylindrze ???  cos co by pomogło przegrzewaniu się  tam :D  mieszkam na Islandii dlatego pytam tutaj u rodaków bo nasi mechanicy nic nie wiedzą :D  a chciałbym poprawić chłodzenie , mam już ponoć bardziej wydajniejszy wiatrak  , bo kolega z Polski powiedzial że od infiniti g35 pasuje i lepiej chłodzi :D nie wiem jeszcze nie bylem w terenie takze nie mam jak sie wypowiedziec :D , ale bardzo bym byl wdzieczny o jakąś pomoc z tym chłodzeniem u naszych parchów :D mowa jest oczywiscie o 2,8 silniku  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były plany na coś takiego http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/96099-3-lata-z-terrano-dzienniki-gara%C5%BCowe/page-7?do=findComment&comment=999643

Jednak nie doszło do skutku. Została tylko zdublowana chłodnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam założoną po prostu większą chłodnice (dedykowaną do 2.8) - różnica w trzymaniu temperatury jest odczuwalna - słyszałem opinie że na tym zagotować się silnika nie da - przynajmniej jak wszystko jest sprawne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...