Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

problemy ze świecami żarowymi


Gość daron14 2.0 d 3-D
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy zrobiłeś już ten silnik ? i czy to coś dało ?

Niestety wszystkie gwiazdy na ziemi wskazują - oczywiście spece od gowic też - mam pękniętą głowicę na 1 cylindrze pomiędzy zaworami - na drugim cylindrze jest już rysa.... gość z Łomianek zaśpiewał ok 800 zeta za naprawę ...... chyba go podpale ... tzn samochód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z odpaleniem nowe świece przekażnik nie daje prądu na świece nie wiem czy to wina przekaznika podobno jest jakiś czujnik na przekażnik zegar po włączeniu zapłonu zatrzymuje się w połowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wszystkie gwiazdy na ziemi wskazują - oczywiście spece od gowic też - mam pękniętą głowicę na 1 cylindrze pomiędzy zaworami - na drugim cylindrze jest już rysa.... gość z Łomianek zaśpiewał ok 800 zeta za naprawę ...... chyba go podpale ... tzn samochód

No to nic przyjemnego, teraz dopiero doczytałem że Tobie dymił na czarno ? czy tak ? bo mi na biało, poza tym jeździ normalnie, tylko przerywa po uruchomieniu jak jest zimno przez parę sekund. Ciągle zagadki z tym samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z odpaleniem nowe świece przekażnik nie daje prądu na świece nie wiem czy to wina przekaznika podobno jest jakiś czujnik na przekażnik zegar po włączeniu zapłonu zatrzymuje się w połowie

 

ciemniak przy stacyjce jest czujnik ktory po wlozeniu kluczyka daje "+" na komputer, a ten dopiero daje prąd na przekażnik, a ten dalej na świece. Jeśli ten "+" ze stacyjki nie pojdzie do komputera to swiece nie beda sie grzaly ale kontrolka na desce rozdzielczej normalnie sie zapali i zgasnie po jakims tam czasie.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...