Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ksiązki do x-traila T 32 1,6 benzyna


ninako

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem Nissana X-Trail T 32  w Szwecji. Mimo prośby o Polską wersję książek,dostałem Szwedzkie, bo podobno tylko takie mogli mi dać, oraz informacje że dostane polskie w jakimś polskim salonie. Napisałem do biura obsługi klienta i potwierdzili, że jak pojadę do polskiego autoryzowanego salonu zamówią je dla mnie. Po wizycie w takim salonie w Polsce dowiedziałem się, że nie ma takiej możliwości. Moje pytanie jest takie - czy ktoś się orientuje gdzie i u kogo takie książki mogę zamówić w wersji polskojęzycznej ?

pozdrawiam

Darek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem Nissana X-Trail T 32  w Szwecji. Mimo prośby o Polską wersję książek,dostałem Szwedzkie, bo podobno tylko takie mogli mi dać, oraz informacje że dostane polskie w jakimś polskim salonie. Napisałem do biura obsługi klienta i potwierdzili, że jak pojadę do polskiego autoryzowanego salonu zamówią je dla mnie. Po wizycie w takim salonie w Polsce dowiedziałem się, że nie ma takiej możliwości. Moje pytanie jest takie - czy ktoś się orientuje gdzie i u kogo takie książki mogę zamówić w wersji polskojęzycznej ?

pozdrawiam

Darek 

Wersja PL jest na allegro, nie wiem czy ASO Ci pomoze.

Wersje EN mozesz sciagnac stad : https://en.nissan.co.th/content/dam/Nissan/th/owners/Xtrail_EN_Owner_Manual.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nikt nic nie kserowal do tej pory dla pozostalych uzytkownikow ??

Pamietam ze bylo cos takiego na forum Voyagerow jak jeszcze go mialem hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arecky69 proszę przeczytaj regulamin forum, przestań mnożyć wątki i zacznij korzystać z wyszukiwarki tematów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...