Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Cała masa pytań!


Gość lskora

Rekomendowane odpowiedzi

Od dziś jestem właścicielem P10 (hatchback). Tata kupił inne auto a mi dał P10 2.0 SLX w gazie. Mam kilka pytań!

 

1. Mam elektryczną antene.Nie chowa sie cała. Wszystkie czesci sie chowają, tylko ta samym dole nie wchodzi w "bagażnik".

2. Znów problem z anteną. Radio gra jakby antena w ogle była nie podpięta. Stacje lokalne strasznie szumią. Nie mowiąc juz o jakimś RMF FM czy cos takiego. Stacji radiowych nie da sie słuchać. Od strony radia wszystko jest podpęte tak jak powinno być.

3. Przepaliły się 2 żarówki od elektrycznych szyb, które znajdują się miedzy przednimi siedzeniami. Chciałbym założyć tam nieieskie żarówki (na niebiesko podświetla mi radio). Prosiłbym o jakiś symbol żarówek które będą pasować lub o link nnp do właściwych żarówek na Allegro.

4. Gdy wjade w najmniejszą dziurkę, albo na "Policjanta na drodze" strasznie cos skrzypi, nie wiem skad to sie bierze. Podczas jazdy wydaje ze gdzies z okolic prawego przedniego koła, jednak kiedy sie wyjdzie i naciska na przód to nie słychać żadnego skrzypienia. Co to możę być?

5. Jaki rozmiar głośników wchodzi z tyłu w te fabrycznie przygotowane miejsca (hatchback)?

6. Cos zrobiło sie z szyberdachem. Gdy jedzie sie 100 km/h strasznie gwiżdże. Jest on otwierany na takie pokrętło(jak szyby bez elektryki). Gdy próbuje go dokręcić to przeskakuje i podnosi sie do góry. Tata dawał już to do naprawy, spawali cudowali jednak za każdym razem sie psuje sie po około 3 danich uzytkowania. Czy mozna takie cos kupić??

 

DZIĘKUJE WSZYSTKI ZA ODPOWIEDŹI. JAK COS MI SIĘ JESZCZE PRZYPONI TO NAPISZE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Też tak miałem z anteną. Posmarowanie masztu pomogło na jakiś czas, a potem w ogóle przestała działać - wyrobił się mechanizm i teraz wsuwam i wysuwam ręcznie.

a mi się nie wsuwa ostatnie 2 centymetry anteny muszę ją dociskać ręcznie, nie zapominajcie o przesmarowaniu jej olejem co parę dni, ja to robię raz, dwa razy w tygodniu, szybko łapie syf i stąd te zacinki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.3. Na żarówki można założyć specjalne "gumki" które zabarwiają światło na dowolnie wybrany przez Ciebie kolor. W starszych radioodbiornikach i "firmy" Pioner (przez jedno e) itp. też takie są. Myślę że w sklepach z częściami elektronicznymi powinno się coś takiego kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mam elektryczną antene.Nie chowa sie cała. Wszystkie czesci sie chowają, tylko ta samym dole nie wchodzi w "bagażnik".

2. Znów problem z anteną. Radio gra jakby antena w ogle była nie podpięta. Stacje lokalne strasznie szumią. Nie mowiąc juz o jakimś RMF FM czy cos takiego. Stacji radiowych nie da sie słuchać. Od strony radia wszystko jest podpęte tak jak powinno być.

5. Jaki rozmiar głośników wchodzi z tyłu w te fabrycznie przygotowane miejsca (hatchback)?

6. Cos zrobiło sie z szyberdachem. Gdy jedzie sie 100 km/h strasznie gwiżdże. Jest on otwierany na takie pokrętło(jak szyby bez elektryki). Gdy próbuje go dokręcić to przeskakuje i podnosi sie do góry. Tata dawał już to do naprawy, spawali cudowali jednak za każdym razem sie psuje sie po około 3 danich uzytkowania. Czy mozna takie cos kupić??

Witam!

ad.1 tez tak mam warto nasmarowac

ad.2 tez tak mam jak wetkne antene bezposrednio do radia to dziala ale z koncowka juz nie bardzo

ad.5 130mm

ad.6 warto zapytac sie sprzedajacych na allegro bo P10 jest duzo na czesci i na bank ktos bedzie taki mial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...