Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wyjęcie akumulatora a instalacja gazowa.


Gość Whispers

Rekomendowane odpowiedzi

Czy odłączenie akumulatora moze rozregulować komputer gazowy. Jest to instalacja II gen Landi Renzo. Chcę wyjać akumulator i sie zastanawiam czy mi sie cos nie poprzestawia w ustawieniach komp. gazowego. Prosze o rady doświadczonych w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys u mnie w polonezie po padzie akumulatora trzeba bylo ponownie regulowac instalke. Ale powiedzieli mi jak to zrobic samemu - po przelaczeniu na gaz potrzymac silnik na obrotach ptrzez ok 1 min. i to wystarczy do ponownego zaprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ladowanie na pewno chwile nie trwalo :) Najlepiej spytaj jeszcze innego gazownika albo poczekaj az ktos jeszcze sie wypowie. Wydaje mi sie ze ten komputer powinien miec jakies wlasne podtrzymywanie tak jak w zwyklym kompie jest bateryjka na plycie glownej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już ze trzy razy ubiegłej zimy wyjmowałem akumaulator na conajmniej 12 godzin jak mi nie odpalił w zimie przy -30 i trzeba go było potrzymać w ciepłym. Żadnych problemów ani z benzyną ani z gazem nie miałem (instalka II gen. BRC)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...