Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Felgi


Gość Pułkownik

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam sie do kupna nowych felg, i zastanawiam sie czy 17 calowe wejda do P11 bez przerobek, utwardzania zawieszenia itp.

Oczywiscie opony beda niskoprofilowe.

 

Ma ktos takowe lub nawet wieksze i moze cos powiedziec.

 

Dzieki za onfo

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

A jak będzie z P10 sedan? Czy jest jakaś większa różnica między zawieszeniem/nadkolami w P10 a P11?

Wychodząc z założenia, że dla P10 ideałem jest 185/65/R14, to przy szerokości 205, najbliższy profil to 40 dla 17" i 45 dla 16". Można założyć, że 17 wejdą, ale jak to się ma do komfortu jazdy i trwałości zawieszenia? Samochodu używam na codzień, a drogi nie są mocną stroną Polski. Czy ktoś ma w P10 17-calowe felgi i mógłby pokazać zdjęcia jak to wygląda i podzielić się wrażeniami z eksploatacji?

Jeszcze jedno pytanie - nie jestem ekspertem i może wydać się głupie - mam duży prześwit z przodu między oponą a nadkolem: czy w P10 z seryjnym zawiasem mogę wstawić koła o średnicy większej o 15mm? Mianowicie chodzi o 205/50/R16 - będą większe o 15mm od 185/65/R14 (takie mam teraz)...oczywiście na tył ten sam rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do almery wchodzą to i do primery wejdą, pozatym wystarczy zapodać sobie taki zestaw który jest wielkość fabrycznych kół i tylko sprawdzić czy jak się te cm'try doda na szerokości to czy nie będzie obcierać przy pełnym skręcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam wszystkich!!

Mam Nissana Note z 2007 roku i chce kupic nowe felgi i zastanawiam sie nad 18cali tylko pytanie czy tam wejdą ??? czy może ktos mi pomóc? Bo opcja nrII to 17cali i zawieszenie eibacha. Co myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...