Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Zakładał Ktoś amory ...


Guest KeriSR

Recommended Posts

...osobiście lub też z kumplem mechanikiem?Chodzi o to że z serwisówki wynika że od góry powinny iść dwie nakrętyki ,tzn,jedną widać po otwarciu maski wkielichu druga powinna być pod tymże .U mnie jest tylko jedna i coś stuka w amorku tak jak by był wadliwy,rozebraliśmy to w mak i cholera wie o co chodzi...Amortyzator z JC :cry: ,na dodatek na pewno nie do ABS bo nie ma gdzie przewodu od tego przypiąć.Jakiś partak przekładał i coś żle zrobił czy amorek do bani?Wszelkie sugestie mile widziane,że JC to lipa to wiem he he :wink:

Link to comment
Share on other sites

Zdejmowałem toto latem ale tylko jedną widziałem nakrętkę. Pomiędzy mocowaniem dla sprężyny a główką gdzie sie przykręca amorek jest oczywiście łożysko (jeżeli mówimy o przodzie). Amorek wyjmij i sprawdzaj "na sucho" jak jest zużyty to odrazu widać.

Link to comment
Share on other sites

amorek działa oki,tylko że jest minimalny luz i tłucze mi to u góry rozebraliśmy to w pył i wychodzi że amorek jest wadiwy ....no ja też mam jedną ale z rys., serwisówki no sam już nie wiem jutro rozbieram jeszcze raz...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...