Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zmiana radia Juke


KacperJuke

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

posiadam Juke 2015r. z zwykłym radiem, chciałbym wymienić je na radio od Juke 2016r. z nawigacją, usb, aux itp. Mam problem, ponieważ nie znam się na kostkach i nwm co trzeba w nich zmienić żeby wszystko działało, zdjęcia w załączniku.

post-104249-0-66525800-1488398923_thumb.jpg

post-104249-0-75797500-1488398924_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

posiadam Juke 2015r. z zwykłym radiem, chciałbym wymienić je na radio od Juke 2016r. z nawigacją, usb, aux itp. Mam problem, ponieważ nie znam się na kostkach i nwm co trzeba w nich zmienić żeby wszystko działało, zdjęcia w załączniku.

To radio które prezentujesz na pierwszym zdjęciu nie pochodzi z roku 2015- to NC2 które wychodziło od połowy 2013 do końca 2014, to po pierwsze , żeby to cudo podłączyć musisz wykonać min. połączenia z siecią CAN, wg schematu. Ja wymieniałem NC1 na taki model jaki prezentujesz na zdjęciu i  miałem przynajmniej dwie takie same wtyczki (jak na pierwszym zdjęciu po prawej stronie) i trzecią od GPS a i tak musiałem dokładać piny i przerabiać usb, aux, no i kilka innych kabelków ( w tym siec CAN) którymi różnia się obie nawigacje. Ty masz tylko jedną wtyczkę dużą która pewnie będzie pasować to zasilanie,  głosniki. reszta czyli min. podswietlanie, kamera to druga wtyczka którą musiałbyś dorobić, no jeszcze antena będzie pasować.  Słowem gdybym miał sie teraz zabierać do tego chyba bym odpuścił. Do tego trzeba przeprogramować immobilizer i kluczyki. Duży koszt i czas na zorganizowanie schematów bo bez nich nic nie zrobisz no i dobry elektryk...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...