Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sprężyny gazowe


Gość nowikg

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu jak się trochę zimniej zrobi to niestety u mnie klapa się nie trzyma w górze i na łeb opada. Chciałbym wymienić sprężyny gazowe i mam zapytanie czy ktoś to robił?

O oryginały nawet nie pytam, bo nie chcę się dowiedzieć, że kosztują 700 zł za szt. (skoro silniczek spryskiwacza 220 to na pewno to jest odpowiednio droższe). Szukam jakiś zamienników i już wiem, że problem będzie, bo zakończenie od dołu jest na wypadek wojny chyba a nie jak w normalnym aucie.

PA311222.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom jest problem mozna przerobic w niektorych warsztatach a zarazem sklepach robia cena do 200 zl szt u mnie tez nie trzymaja ale na jazde mi to nie wplywa a za 400 zl hm moge reka potrzymac klape :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można kupić zamienniki firmy DELPHI do opla Corsy C kupowałem po 70 zł cena serwisowa 152zl

Bede w tygodniu u mojego mechaniora to sie zorientuje czy do nissana też robią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jakąś magiczną firmę węgierską.

Napisałem do nich i chcą żeby podać wszystkie parametry to coś zrobią i cena jest w miarę. Z wymiarami to sobie poradziłem gorzej z siłą.

kto wie jaka jest siła na sprężynach w sunnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie cuda na sprzedaz powiedzmy za 100zl z przesylka. Napisz na PW to sie dogadamy. Nie wiem w czym u Ciebie do konca problem, czy w ogole nie trzymaja czy jest jakis luz na mocowaniach??? Ja mam na sprzedaz zwykle, sprawne, po 10 latach uzytkowania 'teleskopy' czy jak tam kto chce to nazywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie cuda na sprzedaz powiedzmy za 100zl z przesylka. Napisz na PW to sie dogadamy. Nie wiem w czym u Ciebie do konca problem, czy w ogole nie trzymaja czy jest jakis luz na mocowaniach??? Ja mam na sprzedaz zwykle, sprawne, po 10 latach uzytkowania 'teleskopy' czy jak tam kto chce to nazywac.

 

Też mam takie wszystko jest ok tylko sprawiłem sobie spoiler i jak jest zimno to nie trzymają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...