Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Koło dojazdowe zapas


Aldonella
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych użytkowników Juka :)

 

Jestem w posiadaniu Nissana Juke od niedawna, w związku z tym liczę na pomoc w sprawie doboru koła dojazdowego. Zastanawiam się czy zamias zestawu naprawczego wejdzie tam dojazdówka 135/90/R16? Czy ktoś z Was posiada koło dojazdowe i w jakim rozmiarze? Muszę mieć koło zapasowe ponieważ wybieram się w daleką podróż.

Nissan Juke 2014 po liftingu 1.2 DIG-T.

 

Pozdrawiam

Aldona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych użytkowników Juka :)

 

Jestem w posiadaniu Nissana Juke od niedawna, w związku z tym liczę na pomoc w sprawie doboru koła dojazdowego. Zastanawiam się czy zamias zestawu naprawczego wejdzie tam dojazdówka 135/90/R16? Czy ktoś z Was posiada koło dojazdowe i w jakim rozmiarze? Muszę mieć koło zapasowe ponieważ wybieram się w daleką podróż.

Nissan Juke 2014 po liftingu 1.2 DIG-T.

 

Pozdrawiam

Aldona

Jeśli mam pomóc.

U mnie jest 145/90/R16.JUKE przed liftem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie mam 135/90/R16 - oryginał od nowości - przykręcone we wnęce bagażnika plastikową nakrętką, na tym profilowana podkładka pod kuwetę. Oryginalne ogumienie 215/55/R17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  Ja mam zimówki na felgach stalowych, a letnie na aluminiowych  i jak jest zima to wsadzam tam koło z oponą letnią 215/55 R17 , a jak jest sezon letni to daję tam zimówke 205/55 R16 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Ja mam zimówki na felgach stalowych, a letnie na aluminiowych  i jak jest zima to wsadzam tam koło z oponą letnią 215/55 R17 , a jak jest sezon letni to daję tam zimówke 205/55 R16 

 

 

Identyczny patent mam u siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej z wyjazdem wakacyjnym nad morze kiedy będzie potrzebny większy bagażnik to trzeba zaryzykować, wywalić koło i jechać z zestawem naprawczym albo kupić jakieś dobre Assistance na 7 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej z wyjazdem wakacyjnym nad morze kiedy będzie potrzebny większy bagażnik 

 

 

Chyba że masz wersję z mniejszym bagażnikiem, gdzie zwykły zapas i tak nie wejdzie pod podłogę, a wyjęcie dojazdówki wiele nie daje - wtedy przynajmniej nie ma dylematu.  :D Ogólnie pojemność i kształt bagażnika, szczególnie w tej mniejszej wersji, to chyba największy mankament Juke w codziennym użytkowaniu. Sporo rzeczy po prostu się nie mieści - bez złożenia oparcia kanapy klapa się nie zamyka.  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Mam wersje z 2011 roku napęd na przednią oś czyli wersja z większym bagażnikiem w porównaniu do wersji z napędem 4x4 .

 

 

No i w przypadku tego większego bagażnika można jeszcze próbować improwizować:

 

https://www.youtube.com/watch?v=Ezi-D169QPs

 

:thumbsup:

 

Przy tym mniejszym się nie powalczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w przypadku tego większego bagażnika można jeszcze próbować improwizować:

 

https://www.youtube.com/watch?v=Ezi-D169QPs

 

:thumbsup:

 

Przy tym mniejszym się nie powalczy. 

 

 Super , ten film podniósł mnie na duchu. A ja już myślałem o jakimś bagażniku na hak za 2-3 tys zł, a tu niespodzianka. W czterech się spokojnie na wczasy zmieścimy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...