Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dławi sie!!!


Gość Miras___

Rekomendowane odpowiedzi

Gość EnDrIu WAWA
Mam pytanko. Moj samochodzik sie dławi na dwojeczce jak dodaje gazu :cry: Co moze byc tego przyczyna? Pozdrowionka
w sensie ze dajesz gaz do oporu i czujesz ze w pewnym momencie szarpie? Jesli oto chodzi to nie ma problemu taki urok gaznikowcow, wlacza sie druga gardziel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może poprostu jest jeszcze zimny silnik i przy dużym obciążeniu silnika (np. drugi bieg i dość mocno uchylona przepustnica) mogą pojawić się takie objawy szczególnie teraz gdy rano już jest poniżej 0 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

w temacie na pierwszej stronie każdy pisze że to aparat zapłoowy, świece i inne takie. wiec jak to w koncu jest? chyba to niemożliwe zeby wszystko bylo ok jeśli ja mu daje gazu powiedzmy przy 3tys rpm a on zamiast przyspieszac to zamula, potem nagle sie budzi i ciagnie ostro do przodu, kolejny bieg i znowu to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrozu, na to wygląda jakby mial za dużo paliwa. Teraz przejechal 600km z v-max 80km/h na 5 biegu bo mam do roboty uklad kierowniczy wiec moze jak po naprawach dostanie troche batów to zacznie chodzic normalnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to gaźnikowiec to sam sie nie ustawi, trzeba podjechac do kogoś na analizator spalin i go ustawić. Pogadaj z "Gościu" jeśli jeszcze robi w gazowni to może Ci pomoże, bo ma analizator w robocie i za piwko pewnie ustawicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...