Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Masa zestawu Murano + przyczepa


Eryk_wl

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

na wstępnie chciałbym się przywitać bo pierwszy raz pisze na tym forum , posiadaczem murano jestem od 3 tygodni i pierwsze co musiałem zrobić to zainstalować hak , pojechałem wczoraj na stację diagnostyczną i pan diagnosta ma problem bo nie może na samochodzie znaleźć tabliczki z max masą zestawu tj. murano + przyczepa chodzi o wpisanie tego w dowodzie pole F3 .

Mam wersje USA i pan marudził że tam tego nie ma , czy był by ktoś tak dobry i zobaczył jakie kilogramy macie wpisane w dowodzie pole F3 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersje amerykańskie mają 3500lbs = 1587kg

 

ale sprawdz ile mają wersję na europe,  może więcej i taką wpisz wartość, jak największą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersje amerykańskie mają 3500lbs = 1587kg

 

ale sprawdz ile mają wersję na europe,  może więcej i taką wpisz wartość, jak największą. 

Dzięki diagnosta zadzownił do nissana i podali mu że łączna masa zestawu to 3880 kg czyli wychodzi że przyczepa może mieć 1500 kg co trochę się gryzie z dowodem bo teraz mam przyczepę z hamulecem 1780 kg + masa całkowita auta 2380 kg dawało by 4160 kg. Kurde nie ogarniam tych przepisów pan mówi że to nie jest taka prosta wyliczanka w Yaris ta masa całkowita zestawu to właśnie suma masy całkowitej pojazdu + masa dużej przyczepy . W murano wychodzi że cały zestaw nie może być masą całego pojazdu + dużej przyczepy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...