Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

centralny zamek allegro


Guest rafalski

Recommended Posts

Guest rafalski

mysle o kupnie centralnego z allegro tylko zastanawiam sie jak to jest z montazem , chodzi mi konkretnie o to czy jest jakis klopot jesli chodzi o te wystajace "bolce " zapadki kurde jak je nazwac :? bowiem w nissankach to ich w zasadzie nie ma sa tylko takie "dynksy"przy klamce :) i czy w zwiazku z tym nie ma klopotu z zamyklaniem i otwieraniem drzwi i czy np. cos takiego bedzie pasowac ?!

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69712971

lub

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69799207

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co montowałem taki centralny zamek w micrusie K11 i wszystko jest tak uniwersalne że pasowało bez problemu, w komplecie powinny być takie złączki do połączenia ciegna z servomiechanizmu centralnego zamka i klamki wewnętrznej w drzwiach samochodu. Jakieś 3 godzinki i zamontowane a robiłem to pierszy raz w życiu.

Link to comment
Share on other sites

Jak masz alarm w samochodzie to ten drugi bym polecił a jak nie to ten pierszy bo jest z całym alarmem do samochodu. najwięcej czasu zajmuje przeciągnięcie kabli w drzwi.

Link to comment
Share on other sites

A propo bolcy czy jak to tam się zwie to niema żadnego problemu ciegno do tego bolca idzie w poziomie i do tego montujesz servo a w innych autach jest pionowo.

Link to comment
Share on other sites

zakładałem taki centralny juz w 3 autach (w dwoch montowane pionowo i w jednym poziomo czyli tak jak w nyskach) i nie bylo z nim zadnego problemu. 3m sie

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...