Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czy ktoś tego używał?


Gość Mrozu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość EnDrIu WAWA
http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=70336864

Witam. Mam pytanko czy ktoś już tego używał, bo zastanawiam się czy nie kupić sobie takiego zestawu na przednia ośke, ale nie wiem czy nie uszkodzi mi to sprężyn. Czekam na info Pozdro

mozna sie jedynie zabic na takich klamrach. Wyobraz sobie na zakrecie jakby Ci taka puscila...lepiej jedz do kowala niech Ci przytnie sprezyny jesli chcesz miec tanim kosztem, chociaz to tez nie jest jakies super roziwazanie, ale przynajmniej(jesli sprezyny sa w dobrym stanie) powinno byc bardziej bezpieczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisuje sie w pelnie pod powyzszym postem, a dotego mozna takie "klamry" nabyc w kazdym lepszym sklepie typu praktiker za pewnie jakies 2zeta za sztuke...

kolejny sposob na tuning a'la allegro...

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich to odrazu powinni zamykac za (nie)umyślne spowodowanie zagrozenia zdrowia lub śmierci :!: :!: :!: :!:

qr** ktos chyba musi miećwglad w te akcje i niszczyc cos takiego w zarodku :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: u mnie we firmirmie używa sie tego do wiązania lin stalowych wyciągarek w samochodach ciężarowych, to grosze kosztuje a ktoś próbuje nabić frajerów w butelkę. na pewno nie nadaje się to do sprężyn resorów. kamikaze może by kupił ale nie za 26 zł bo w "agromie" takie szekle są tańsze. :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo za odpowiedz. Poprostu kupilem auto z nowymi sprezynami z przodu i troche nieladnie to wyglada wzgledem tylu a nie mam narazie kasy na sprezyny obnizajace i szukam jakiejs alternatywy. A gdzie szukac kowala? On je obetnie czy sklepie na goraco?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daruj sobie coś takiego, chyba, że ci życie nie miłe. Ludźmi, którzy sprzedają takie rzeczy powinien sie prokurator zająć. Bo równie dobrze to sobie te sprężyny sznurkiem od snopowiązałek związać i taki sam efekt będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...