Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zapowietrzony układ chłodzenia


Rado_KR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie proszę o opinię na temat układu chłodzenia w 2.0 benzyna 2001. Problem pojawił się z brakiem ogrzewania w kabinie, zauważyłem że wskazówka podchodzi do czerwonej kreski na wysokich obrotach i zaraz spada. Tak co chwilę. Po jakimś czasie jazdy 30-40 minutach wszystko wraca do normy, ogrzewanie jest, temperatura w normie. Nie ubywa też płynu chłodzącego. Dziś mechanik stwierdził że układ chłodzenia może być zapowietrzony. Ja stawiam na termostat, stąd moje pytanie jaki termostat kupić, i czy ciężko jest go wymienić w warunkach pod chmurką. Niestety terminy u mechanika są dopiero po majówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli płynu zawsze było tyle co potrzeba i nie ubywa anie nie przybywa i po jakimś czasie wszystko wraca do normy to też obstawiał bym termostat np. taki

http://allegro.pl/termostat-nissan-x-trail-2-0-2-5-i6792823672.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedzi, będę starał sam to ogarnąć. Czy układ chłodzenia sam się odpowietrza w tym modelu?

Witam, okazał się walnięty czujnik temperatury wody. Według komputera nawet na zimnym silniku pokazywał 95 stopni. Teraz wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...