Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K10] Jak dostać się do dmuchawy?


gray5

Rekomendowane odpowiedzi

heja

jak dostać sie do dmuchawy micra k10-92r , nalecialo lisci (strasznie wkurzające bo co jakis czas cos wylatuje do srodka auta , i brzeczy niemilosiernie: :evil:

dzieki za pomoc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum. Mam proble z dmuchawą nawiew wieje mi tylko na 4 predkosci na 1,2,3 nie daje oznak życia.Co moze byc tego przyczyną i jak to naprawic.Aha i jeszcze jedno czy u was też ze srodkowych kratek wieje tylko zimne powietrze?? Dzieki za odpowiedz!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum. Mam proble z dmuchawą nawiew wieje mi tylko na 4 predkosci na 1,2,3 nie daje oznak życia.Co moze byc tego przyczyną i jak to naprawic.Aha i jeszcze jedno czy u was też ze srodkowych kratek wieje tylko zimne powietrze?? Dzieki za odpowiedz!!

A jaką masz micrę?

O dmuchawach jest dużo na forum, akurat nie w micrach, ale myślę że to ten sam problem (płytka - styki).

Ze środkowych wieje tylko zimne powietrze. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gray5: jeśli nie chcesz rozbierać plastików to spróbuj zdjąć tylko schowek. za nim jest takie jakby kolanko z klapką do włączania wewnętrznego obiegu powietrza. o ile dobrze pamiętam, to przy niewielkim wysiłku dałbyś radę to zdemontować i od prawej strony dostać się do dmuchawy. przy okazji w tym miejscu można założyć siatkę czy po prostu rajstopę. mi kiedyś wpadła do dmuchawy właśnie ta klapka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...