Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czy już zmieniacie opony na zimowe??


Gość jasiu666
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie...

 

Czy już zmieniacie opony na zimowe??

mysle ze tu znajdzies odpowiedz na twoje pytanie:

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.p...sc&start=15

a jak nie, to mysle ze juz pora ja nie bede czekal az snieg spadnie-zmieniam na koniec tyg. temperatura ponizej 10 st. C jest juz optymalna na zimoowki. dla mnie letnie robia sie powoli za twarde przynajmniej na poczatku - jak sie pojezdzi i sie rozgrzeja to juz troche lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze poczekam ze 2 tygodnie bo na razie to nie zanosi się na to żeby temperatura spadła poniżej 4 stopni, przynajmniej na Dolnym Śląsku)
ta czekaj , czekaj temperatura spadnie, snieg spadnie bedziesz kręcił bączki, i kolejki będą w zakładach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze poczekam ze 2 tygodnie bo na razie to nie zanosi się na to żeby temperatura spadła poniżej 4 stopni, przynajmniej na Dolnym Śląsku)
ta czekaj , czekaj temperatura spadnie, snieg spadnie bedziesz kręcił bączki, i kolejki będą w zakładach

 

Po pierwsze sam sobie zmienię w każdej chwili bo mam już wyważone miesiąc temu, a poza tym to od Zamościa dzieli mnie różnica strefy klimatycznej więc te 2 tygodnie będą optymalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na dlugi weekend wybieram sie w gorki, wiec chyba trzeba bedzie juz zalozyc zimowki, bo w gorkach noce i ranki juz zimne!

Moze w sobote znajde chwile czasu...

 

Trudno sie mowi i z ladnych aluskow zrobia sie stalowki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniłem, rano aktycznie poniżej 0. Zakupiłem roczne FULDY, ale niestety musiałem założyć na aluski. Czy to duży błąd?
jezeli nie zalezy ci na tych felgach (beda atakowane przez sol i chemie wysypywana na zasniezone drogi) to raczej bledu nie ma. ja jednak uwazam ze na zime to tylko stalowe felgi - nie straszne im sa wszelkie dziury przykryte sniegiem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

daruj sobie bieznikowane to badziew i goowno starcza na jeden sezon (przy dobrych ukladach ;)) jest to opona regenerowana, czyli na stara opone lub mocno zniszczona jest nalewana guma lub wklejany pas gumy na goraco a nastepnie jest na niej wycinany bieznik. lepiej juz wybrac mniejsze zlo i kupic uzywane... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...