Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Czy już zmieniacie opony na zimowe??

Guest jasiu666
 Share

Recommended Posts

jak w temacie...

Czy już zmieniacie opony na zimowe??

mysle ze tu znajdzies odpowiedz na twoje pytanie:

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.p...sc&start=15

a jak nie, to mysle ze juz pora ja nie bede czekal az snieg spadnie-zmieniam na koniec tyg. temperatura ponizej 10 st. C jest juz optymalna na zimoowki. dla mnie letnie robia sie powoli za twarde przynajmniej na poczatku - jak sie pojezdzi i sie rozgrzeja to juz troche lepiej.

Ja jeszcze poczekam ze 2 tygodnie bo na razie to nie zanosi się na to żeby temperatura spadła poniżej 4 stopni, przynajmniej na Dolnym Śląsku)

Ja jeszcze poczekam ze 2 tygodnie bo na razie to nie zanosi się na to żeby temperatura spadła poniżej 4 stopni, przynajmniej na Dolnym Śląsku)
ta czekaj , czekaj temperatura spadnie, snieg spadnie bedziesz kręcił bączki, i kolejki będą w zakładach

A ja już zmieniłam jakieś 2 tygodnie temu jak kupiłam nowe oponki (założenie gratis) :) I już nie będę musiała się martwić kolejkami oczekujących na założenie :)

No właśnie, letnie już nie piszczą, ja chyba jutro zmienie bo faktycznie pózniej będą kolejki

ta czekaj , czekaj temperatura spadnie, snieg spadnie bedziesz kręcił bączki, i kolejki będą w zakładach

Po pierwsze sam sobie zmienię w każdej chwili bo mam już wyważone miesiąc temu, a poza tym to od Zamościa dzieli mnie różnica strefy klimatycznej więc te 2 tygodnie będą optymalne

Przy tych temperaturach mysle ze na razie nie ma sensu zmianiac na zimowki tymbardziej ze raczej nie zapowiadaja drastycznych oziebien. Tak wiec na razie zostaje na letnich :) , pozdr

Ja na dlugi weekend wybieram sie w gorki, wiec chyba trzeba bedzie juz zalozyc zimowki, bo w gorkach noce i ranki juz zimne!

Moze w sobote znajde chwile czasu...

Trudno sie mowi i z ladnych aluskow zrobia sie stalowki :wink:

Ja zmieniłem, rano aktycznie poniżej 0. Zakupiłem roczne FULDY, ale niestety musiałem założyć na aluski. Czy to duży błąd?
jezeli nie zalezy ci na tych felgach (beda atakowane przez sol i chemie wysypywana na zasniezone drogi) to raczej bledu nie ma. ja jednak uwazam ze na zime to tylko stalowe felgi - nie straszne im sa wszelkie dziury przykryte sniegiem ;)

• 2 weeks later...
Guest Maciek78

Ja ma troszkę inne puyanie - otóż czy warto kupić opony zimowe bieznikowane?? I co to jest opona bieżnikowana? Bo cena jest w miarę niska.

Pozdrawiam

Maciek

daruj sobie bieznikowane to badziew i goowno starcza na jeden sezon (przy dobrych ukladach ;)) jest to opona regenerowana, czyli na stara opone lub mocno zniszczona jest nalewana guma lub wklejany pas gumy na goraco a nastepnie jest na niej wycinany bieznik. lepiej juz wybrac mniejsze zlo i kupic uzywane... :?