Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pomocy! 100 NX w automacie :( !


Gość Piotrek84r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotrek84r

Poszukuję informacji na temat manuala do mojej nyski. Na automacie http://s55.yousendit.com/d.aspx?id=3U4GYSR2OP2NO0LC0RQ7KGCZ9 nie da rady, nie chodzi mi już o to że chla 10l 95 eurosuper i 13LPG. To nie to samo co jazda z ręczną skrzynią. Chciałbym się do wiedzieć jakie to części i z jakiego modelu jeszcze pasują. Słyszałem że z Sunny14 ale nie mam pojęcia. Dodam jeszcze że ma 1.6 16V na gaźniku z 91r i bardzo mocno nie chce go sprzedać, ale skoro nie znajdę manuala nie będę miał wyboru. pozdro http://s55.yousendit.com/d.aspx?id=2T9HSFS...VW3MLNXQQODWEBC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
Poszukuję informacji na temat manuala do mojej nyski. Na automacie http://s55.yousendit.com/d.aspx?id=3U4GYSR2OP2NO0LC0RQ7KGCZ9 nie da rady, nie chodzi mi już o to że chla 10l 95 eurosuper i 13LPG. To nie to samo co jazda z ręczną skrzynią. Chciałbym się do wiedzieć jakie to części i z jakiego modelu jeszcze pasują. Słyszałem że z Sunny14 ale nie mam pojęcia. Dodam jeszcze że ma 1.6 16V na gaźniku z 91r i bardzo mocno nie chce go sprzedać, ale skoro nie znajdę manuala nie będę miał wyboru. pozdro http://s55.yousendit.com/d.aspx?id=2T9HSFS...VW3MLNXQQODWEBC
moze na manualu zyskasz 1l wachy nie wiecej. Przekladka IMHO jest nieoplacalna a sprzedac teraz auto graniczy z cudem. ZOstawilbym tak jak jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek84r

mimo wszystko wolę manuala, to jest dopiero frajda, wiem bo jeździłem ojca 206tką i to jest to , a automat - he zero frajdy z jazdy! mimo wszystko dzieki, a tak poza tym podobają się paski hehe jeśli link odpalił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
mimo wszystko wolę manuala, to jest dopiero frajda, wiem bo jeździłem ojca 206tką i to jest to , a automat - he zero frajdy z jazdy! mimo wszystko dzieki, a tak poza tym podobają się paski hehe jeśli link odpalił?
szczerze mowiac jesli chodzi o "malysza" to podoba mi sie tylko to na Viperze i na zadnym innym autku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi niestety linki nie chcą się otworzyć, ale domyślam się o co chodz i też uważam, że pasują tylko do vipera, ale to oczywiście kwestia gustu. co do automatu to rozumiem Twój ból, bo też wole manualme skrzynie a co do spalania to niewiele mniej tak jak to było napisane wyżej. ostatnio widziałem skrzynie manu do 100 na szrocie w wawie na ul. strażackiej chyba za 1000. czy to dużo czy mało pozostawiam Tobie, ale patrząc ile te auta są warte to osobiście bym nic nie ruszał tylko dalej jeździł tak jak masz teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam do sprzedania cały komplet w bardzo dobrym stanie, żebyś zmienił automat na manuala.

 

Ja bym proponował sprzedać całą skrzynię automatyczną i wstawić manuala.

 

Cena za komplecik to 800 zł - bardzo dobra cena

 

Wiesz czym to grozi jak Ci siądzie skrzynia w automacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek84r

To jeszcze zależy gdzie mieszkasz bo mogę miec skrzynię za 700zł. I to w bardzo dobrym stanie zresztą za tą cenę mam dwie do wyboru.

 

[ Dodano: Wto 07 Mar, 2006 ]

Minęło tyle czasu a ja manuala nie znalazłam (przynajmniej kompletnego a to nie było koła zamachowego a to jeszcze czego innego, a szukałem (To co potrzebowałem) :

1.pedałów

2.koło zamachowe

3.kompletne sprzęgło

4.linka sprzęgła

5.prowadnica do linki sprzęgła ta co jest w grodzi auta

6.lewarek zmiany biegów

7.poduszka skrzyni biegów

8.Mocowanie poduszki skrzyni biegów

9.Blacha która znajduje się między blokiem silnika a kołem zamachowym

10 no i oczywiście skrzynia biegów ]

 

Zarzucam parę fotek jak ktoś by chciał z ciekawości zobaczyć automat :sad:

w 100NX-sie :cry:

amini01.jpg

amini02.jpg

amini03.jpg

amini04.jpg

amini05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

a mi sie w nim automacik podoba. moze nie daje takiej frajdy z jazdy ale za to jest super wygodny :) a jeździłem juz kilkoma i ten sie spisuje bardzo dobrze. Jedynie przy kickdownie sie troche spóźnia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek84r
A ja tam cieszę się, że nie mam automatu, bo mam przynajmniej frajde z jazdy. Jak dla mnie automat to dla dziewczyny lub dziadka.

 

Otóż to Mrozu, otóż to! Zazdroszcze CI :sad:

 

a mi sie w nim automacik podoba. moze nie daje takiej frajdy z jazdy ale za to jest super wygodny a jeździłem juz kilkoma i ten sie spisuje bardzo dobrze. Jedynie przy kickdownie sie troche spóźnia

 

Może i wygoda, ale ja wolę zdecydowanie MANUALA!!!

 

PZD 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA

Piotrek pogadaj z Chrosta mowil ze ma skrzynie do sprzedania. Chociaz osobiscie na Twoim miejscu sprzedalbym(wiem, wiem ciezko teraz jest sprzedac auto) i szukal jednak targi z manualem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek84r

Hey Endriu. Jak sprzedam swoją setkę to drugiej nie będę brał (wcześniej chciałem), przeżucam się na 200SX :twisted: :twisted: :twisted:

I wtedy przyjadę na 100% na slocik :grin: :grin: :grin:

PZD 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Endriu. Jak sprzedam swoją setkę to drugiej nie będę brał (wcześniej chciałem), przeżucam się na 200SX :twisted: :twisted: :twisted:

I wtedy przyjadę na 100% na slocik :grin: :grin: :grin:

PZD 8)

 

Wpadaj swoją setką. Ostatnio były 4 NX'y włącznie z moim pomimo, że brakowało Endriu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
Hey Endriu. Jak sprzedam swoją setkę to drugiej nie będę brał (wcześniej chciałem), przeżucam się na 200SX :twisted: :twisted: :twisted:

I wtedy przyjadę na 100% na slocik :grin: :grin: :grin:

PZD 8)

s13 czy s14? Ja choruje na ta druga 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrówa Ty lepiej rozejrzyj się dla mnie za jakimś oplem corsą B 3D z 1994-1995 roku z poduchą powietrzną. Jak będziesz miał coś takiego to daj mi znać za ile. Może być na białych blachach. Jak by co mam Civica z 1991 1.3 16V z gazem, zawieszenie -45mm, kolektor i tłumik końcowy z nierdzewki na polskich blachach w idealnym stanie do sprzedania za 5850pln. Jeździ nim moja dziewczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek84r
Wpadaj swoją setką. Ostatnio były 4 NX'y włącznie z moim pomimo, że brakowało Endriu.

 

Może i będę ale to nic pewnego, wiesz studia i takie tam...

kiedy slocik bo nie kojarzę

 

s13 czy s14? Ja choruje na ta druga 8)

 

tego jeszcze nie wiem musiał bym poszukać, podoba mi się zarówno s13 jak i s14 z przewagą s14, a jeżeli zakup nastąpi...

:twisted: :twisted: :twisted: strzeżcie się, bo era NISSANÓW nadchodzi :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
tego jeszcze nie wiem musiał bym poszukać, podoba mi się zarówno s13 jak i s14 z przewagą s14, a jeżeli zakup nastąpi...

:twisted: :twisted: :twisted: strzeżcie się, bo era NISSANÓW nadchodzi :twisted: :twisted: :twisted:

zgadzam sie oba sa piekne-w koncu to Nissany 8) szkoda, ze s13 nie miala w serii szpery i to ja eliminuje(dla mnie) :wink:

 

PS Zloty sa pierwszy piatek miesiaca o 19, przyjezdza nasz kolega Adams piekna s14, wiec pogadamy nie tylko o NXach ale i o 200sxach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, ze s13 nie miala w serii szpery i to ja eliminuje(dla mnie) :wink:

 

Ale szpera na szczęście do s13 pazuje z s14 o ile dobrze pamiętam. Akurat mnie osobiście bardziej podoba się s13, ale to kwestia gustu. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
szkoda, ze s13 nie miala w serii szpery i to ja eliminuje(dla mnie) :wink:

 

Ale szpera na szczęście do s13 pazuje z s14 o ile dobrze pamiętam. Akurat mnie osobiście bardziej podoba się s13, ale to kwestia gustu. Pozdro

tez tak slyszalem o szperach.

Moj ideal 200sx to s13 z silnikiem SR20DET i szpera...ech marzenia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze cos jest nie tak z Twoim silnikiem/automatem ze tyle pali? Kickdown w nim dziala? Ja jak kupilem swojego nie mial podlaczonej linki co zmuszalo skrzynie do zmiany biegu z 2 na 4 pomijajac 3 bieg - wiecej palil slabo przyspieszal miedzy 50-90 km/h. Gazu mi w trasie pali okolo 9l (jak nie jade szybko to nawet 8.5l) no ale jak sie jezdzi szybko to i 12l gazu wciaga....

 

Mój w tą zime w mieście palił 13 a wcześniej w lato tylko 8.5L, więc może i Twój tak ma. Teraz jak na razie pali mi ok. 10L a ja mam manuala. Spalanie podaje benzyny, bo nie mam gazu. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...