Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Montaż radia Connect zamiast oryginalnego


Preacher
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy udał się komuś taki "przeszczep" radia connect zamiast fabrycznego ze zmieniarką? Jak próbowałem zamienić na inne fabryczne radio skończyło się to niepowodzeniem z uwagi na to, że radio komunikuje się z immobilizerem więc szuka tego auta z którego pochodzi. Czy podobnie jest w przypadku Connecta? Czy wymiary są takie same?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Podpinam się pod pytanie bunatny 44.

Czy da się się bezproblemowo wymienić oryginalne radio bez zmieniarki na Nissan Connect.

Zatem czy pasują wymiary ramki, czy pasują kości i czy działają wszystkie funkcje z kierownicy?

Mam do kupienia za niewielkie pieniądze używkę i zastanawiam się nad wymianą, ponieważ mieszkam od miesiąca w Reykjaviku i tu też kupiłem auto, a ceny usług (w razie przeróbek) są porażające stąd moje pytanie do mądrzejszych ode mnie, gdyż nie chcę wbijać się w niepotrzebne koszty.

I drugie pytanie :-)  

Odtwarzam muzykę z oryginalnego gniazda USB znajdującego się w schowku podłokietnika, nagrania na pendrivie mam posegregowane zespołami ( całe dyskografie ) w osobnych folderach: zespół - płyta - nagrania na danej płycie , po każdorazowym wyłączeniu zapłonu i ponownym uruchomieniu radio odtwarza mi za każdym razem pierwsze nagranie z pierwszej płyty z pierwszej dyskografii  czyli z pierwszego katalogu. To tak jakby nie było pamięci dla ostatniego odtwarzanego utworu - tak to już jest, czy może jest na to jakiś patent.

Przepraszam jeśli pytania wydają się trywialne jednak to mój pierwszy Nissan w karierze, do tej pory jeździłem głównie Toyotą - ostatnia to Urban Cruiser którą kupiłem dziewiczą  w salonie i przed wyjazdem sprzedałem gdyż było to najrozsądniejsze rozwiązanie, choć do dziś jest mi z tego powodu przykro, jednak koszty transportu, a przede wszystkim cło +VAT zmusiły mnie do takiej decyzji. Poza tym mój Urban nie miał 4x4  jak QQ, a to jednak na Islandii jest bardzo przedawną opcją.

 

Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam :-)

 

PS

Na zdjęciach to co mam i to co chciałbym założyć .... 

 

20190824_081113.jpg

J10.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...