Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11 kombi 2.0 16v 140KM 2002r


Jareek011

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam kilka pytań odnośnie nowo nabytej Primerki.

Tak jak w tytule. 2002r.

Kupiłem w dość okazyjnej cenie ale kilka rzeczy mnie zastanawia.

Mam w aucie przycisk blokowania drzwi który nie działa, obd2 na interfejsie elm Bluetooth nie działa. Wygląda to tak jakby na obd nie było napięcia bo program nie znajduje elm-a.

Kolejna sprawa to spadające obroty-gasnacy silnik i zaniki mocy nie ma reguły czy na ciepłym czy zimnym silniku raz obroty idą na 1500 i tak trzyma na jałowym albo spadają i gaśnie. Na forum znalazłem takie tematy że to może być przepływka? Dodam że jak próbuję trochę pogonić to zachowuje się jakby było odcięcie zaplonu przy obrotach powyzej 3500

Ciężko pracujący pedał gazu linka się przycina?

I teraz świece. Chcę wymienić kable i świece bo kable pogryzło jakieś zwierze.

W sklepach otrzymuję informacje że świece do tego silnika są platynowe w granicach 50zł za szt tymczasem na alledrogo widzę po 10zł. Nie chodzi o to że mi żal wydać tylko zastanawiam się nad tym czym ten silnik się różni od innych 2.0 że świece mają być platynowe.

Auto jeździ w benzynie i tak raczej zostanie.

Kolejne pytanie dotyczy czujnika temperatury ale tego który pokazuje temperaturę na wskaźniku bo u mnie chyba padł. Ten kontrolujący wentylatory działa bo załączają się.

Ogólnie pytanie czy jest dostępny jakiś schemat-schematy do tego auta, coś w rodzaju sam naprawiam?

Będę wdzięczny za jakieś informacje i mam nadzieję że temat umieszczony prawidłowo :-)

Ogólnie powiem że dawno nie jeździłem tak komfortowym autem.:-)

Czy orientujecie się jaka zmieniarka mp3 będzie dobrze współpracowała z radiem fabrycznym? U mnie jest blaupunkt.

I jeszcze pytanie odnośnie pilota.

u mnie jest pilot jednoprzyciskowy. Tylko zamyka. Czy mozna go przerobić na dwuprzyciskowy? Na allegro są dostępne obudowy z mikrostykami. Czy mozna po prostu wlutować ten drugi i zaprogramować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...