Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Opony do 370Z


Dontev
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie, jestem nowy ja forum mam nadzieję, że napisałem w dobrym miejscu.

Wcześniej posiadałem mazde rx8 jednak od paru dni jestem juz sczęśliwym posiadaczem 370z z 2009 roku. Jednak auto to jest jeszcze na oryginalnych oponach ktore sa mega zdarte. Przy szybkim wcisnieciu pedalu gazu i gwaltownym przyspieszeniu auto po prostu zarzuca, przy zakrerach tez jest ciezko z przyspieszaniem, tzeba wejsc bardzi powoli. Potrzebuje opon ktore beda ladnie trzymaly sie drogi i ja prostej i na zakretach przy duzej predkosci. Moja jazda nalezy raczej do agresywnej, czesto rowniez przyspieszam bardzo gwaltownie. Slyszalem cos o Toyo Tites 888. Glosnosc moze byc duza mi to nawet pasuje. Czy te opony beda dobre czy jest cos lepszego? Jaki rozmiar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R888 to polslicki - ponoć już nie produkują tego modelu. Jak masz oryginalną felgę to rozmiar najlepszy wg zaleceń producenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy wpisać w wyszukiwarkę `opony` i znajdzie się podobny temat w którym można kontynuować rozmowę

 

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/106444-350z-opony/page-1

 

semi na codzień to słaby pomysł, jeżeli jezdzisz autem niezależnie od warunków atmosferycznych to celowałbym w oponę cywilną o bardziej sportowym nastawieniu np. pilot sport/pzero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociażby słabe trzymanie na mokrym. To dobre opony ale tylko na dobre warunki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz to co wedlug Ciebie byloby najlepszym oponem? Cenowo szczerze nie gra to roli. Najwazniejsze zeby byly jak najlepsze + swietnie trzaly sie na drodze moga tez byc glosne, najwazniejsze zebym nie wpadal w posliz przy nagym wdepnieciu na 100% w pedal gazu

 

Zwracam koledze uwagę, na konieczność przestrzegania zasad tu panujących.

Kolejny post tak niedbale sformatowany i ignorujący polską pisownię, trafi w kosmos.

Edytowane przez Andrzej G
Regulamin - III pkt.6h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilot sport/pzero te co pisal hotrider lub np Yokohama advan sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz to co wedlug Ciebie byloby najlepszym oponem? Cenowo szczerze nie gra to roli. Najwazniejsze zeby byly jak najlepsze + swietnie trzaly sie na drodze moga tez byc glosne, najwazniejsze zebym nie wpadal w posliz przy nagym wdepnieciu na 100% w pedal gazu

 

Yokohama Advan 08

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeździłem na dunlopach sportmaxxx i continental sportcontact 5 sportmaxxx są barrrddzo ciche idzie to odczuć w naszych autach znacząco ale continentale są bardziej wytrzymałe świetne na mokre nawierzchnie ogólnie jestem z nich bardzo zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega o najmocniejszej 370z w wolbossaku jaka modyfikowalem lata na michalach ps4 i twierdzi ze nie ma lepszej i bardziej uniwersalnej opony w sodatku jest najlzejsza w stawce co tez dodatkowo poprawia osiagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam PS4 ewentualnie PSS. Aktualnie jeżdżę na takim setup'ie. Na mokrym ładnie kleją, zdecydowanie niż Dunlop SP Sport Maxx.

Na obręcze 19" można także rozważyć PS4S zastępujący PSS w gamie opon sportowych - zgarnia dobre opinie. Jeżeli hałas i relatywnie szybkie zużycie Tobie nie pszeszkadza, a zależy Tobie na możliwie najlepszej przyczepności, to do jazdy mieszanej aktualnie chyba nie ma nic lepszego.

Edytowane przez Sp1N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...