Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] problem z szybami - nie zamykają sią jak pada


Gość marciszyn

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie! mam mały problem z moimi szybkami z przodu.Jak est sucho to okej ale jak pada to nie dają rady się zamknąć.Trwa to wtedy dość długo.Nie wiem co jest grane ale może już ktoś miał podobny problem i jakoś się z nim uporał!proszę pomóżcie bo idzie jesienna plucha!(w poprzedniej primerce tego problemu nie miałem.pozdrówko marciszyn i jego p10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz sie przyjrzec prowadnicom. zerknij tez czy silnik nie jest bardzo zalewany przez wode.

 

To juz malo prawdopodobne - ale sprawdz sobie jeszcze akumulator i ladowanie. Ja tak mialem ze na deszczu przestawalo dzialac prawie wszystko w moim peugeociku. Winą było zalewanie alternatora wodą. Jak wysechł to wszystko grało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochani akumulator świeżaczek!prowadnice wyrobione lekko,ale proste i dobrze przesmarowane!z ładowaniem nie ma kłopotów. zerknę jednak na silniczki od podnoszenia szyb,ale dziwne że dzieje się tak z dwóch stron tak samo!? a zimą jak jest sucho to też się kiepsko zamykają do momentu kiedy auto jest dobrze nagrzane od środka.jak walnę dłuższą trasę i w aucie się nagrzewa problem znika.czy wie ktoś gdzie w p10 są przekaźniki do sterowania szybami?jest jakiś pierdzielnik w słupku z prawej strony,ale co ma za zadanie to nie wiem.jest ktoś mocny z budowy nissana?help!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej mądrej książce o primerze znalazłem że ten moduł znajduje gdzieś pod plastikami osłaniającymi tunel środkowy na wysokości lewarka zmiany biegów przy podłodze po prawej stronie, spróbuj tam. powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...