Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wątpliwości co do VIN'u


Adams
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

piszę żeby podzielić się małymi wątpliwościami odnośnie zgodności numeru VIN ze stanem aktualnym samochodu.

Otóż z VIN'u wynika że wnętrze autka powinno być wykończone w innym kolorze niż jest w rzeczywistości i błędna jest również informacja o rozmiarze kół (chodzi o 200sx S14a). Cała reszta się zgadza. Mam jechać po autko do Niemiec i staram się sprawdzić w nim co mogę z Polski.

Czy uważacie, że można to zignorować, czy może to być wskazówka, że coś z samochodem nie jest tak (przebijane numery????). Nie znam się na tym zbytnio więc chciałem zaczerpnąć języka... Z góry dzięki za pomoc!

 

Pozdrawiam!

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
piszę żeby podzielić się małymi wątpliwościami odnośnie zgodności numeru VIN ze stanem aktualnym samochodu.

Otóż z VIN'u wynika że wnętrze autka powinno być wykończone w innym kolorze niż jest w rzeczywistości i błędna jest również informacja o rozmiarze kół (chodzi o 200sx S14a). Cała reszta się zgadza. Mam jechać po autko do Niemiec i staram się sprawdzić w nim co mogę z Polski.

Czy uważacie, że można to zignorować, czy może to być wskazówka, że coś z samochodem nie jest tak (przebijane numery????). Nie znam się na tym zbytnio więc chciałem zaczerpnąć języka... Z góry dzięki za pomoc!

 

Pozdrawiam!

Adam

rozmiar kol to jednak chyba nie ma wiele wspolnego po kola mozna w 5 min zmienic.

Jezeli jedziesz po niego to dokladnie sie przypatrz czy przypadkiem nie byl malowany. W klubie 100NX Squad patrzylismy i kazdemu dane sie zgadzaly, anwet liczba glosnikow, wiec raczej sadze, ze te dane sa wiarygodne(chociaz nie wiem jak w przypadku S14).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) zgadzam sie ze kola zmienic mozna ale te ktore sa na nim sa w 100% seryjne a mimo to z VIN'em sie nie zgadzaja (to samo z wnetrzem).

No ale tak czy inaczej jutro jade... na miejscu zobaczymy co i jak (miejmy nadzieje ze wroce samochodem a nie koleja :? )

 

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mojego VINu wszyściutko sie zgadza, zarówno kolor auta jak i środka, nawet liczba głośników się zgadzała, więc dane te są raczej wiarygodne. Co do kól to tak jak było napisane wyżej, ale po tym,że kolorystyka wnętrza się nie zgadza już bym zaczął być bardziej dociekliwy autka i posprawdzał pare wewnętrznych plastików czy zgada się na nich data prod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIN VINem ale autko wygladalo tak perfekcyjnie ze je wzialem i jak narazie nie mam zadnych zastrzezen - jest SUPER :D

 

w kazdym raziem dzieki za pomoc!!

 

Pozdrawiam!

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
VIN VINem ale autko wygladalo tak perfekcyjnie ze je wzialem i jak narazie nie mam zadnych zastrzezen - jest SUPER :D

 

w kazdym raziem dzieki za pomoc!!

 

Pozdrawiam!

Adam

oj zazdroszcze Ci fury. MOglbys zdradzic ile takie cacko kosztuje w NIemczech? Czy mozna liczyc na przejazdzke jako pasazer Twoim 200sx?:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do cen to przeróżnie... najtaniej (nie pukniete) to widziałem może od jakiś 6800 euro a granicą górną jest tylko chora wyobraźnia Niemcow :) bo jak ktoś wystawia takie auto za 18999 euro (rocznik '98 ) to normalny raczej nie jest :lol: o moich własnych negocjacjach chętnie opowiem przy najbliższej okazji (może w Lublinie?) bo jakoś glupio mi sie tak na forum rozpisywać :oops:

 

nissanek jest od pierwszego właściciela (koleś 57lat), pierwsza rejestracja 11/99 i wszystko na to wskazuje że ma rzeczywiście niecałe 35 000 na liczniku (choć dalej nie do końca chce mi sie wierzyć).

 

a co do przejazdzki to nie ma problemu :)

 

dorzucam kilka fotek :wink:

 

the_car.jpg

side.jpg

back2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...