Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

POMOCY! Potrzebuję płytki oporowej do nawiewu.


Guest SL

Recommended Posts

Witam,

Zabrałem sie za naprawe nawiewu w nowo zakupinym autku i okazało się, ze płytki z opornikami wogóle nie ma. W nissanie zaspiewali 300 zł. Wie ktos moze gdzie tego szukac - zwłaszcza w Trójmieście ostatecznie w Wawie?

Z góry dzieki.

Pozdr

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe czy ktoś miałby taką płytkę uszkodzoną może dałoby się coś takiego zrobić, to nie powinno być zbyt trudne. Najgorsze jest wykonanie złącza czyli jak się ma starą płytkę to nie powinno być problemu.

Link to comment
Share on other sites

Witam

 

Mam podobny problem tylko że ja mam tą płytkę niestety uszkodzoną problem polega na tym że dorobienie samemu tej płytki z opornikami nie jest takie proste. Trzeba by ją zamontować w innym miejscu niż orginalnie. Zresztą tutaj jest to opisane dość dokładnie. http://www.autocentrum.pl/nissanclub/serwi...y_dmuchawa.html

Jeżeli uda mi się naprawić swoja dam znać. Poza tym można spróbować kupić tą część używaną u mnie chcieli za coś takiego około 100zł niestety trzeba zamówić i nie ma gwarancji czy po miesiącu też nie padnie.

Link to comment
Share on other sites

Ja myslę że spokojnie można zrobić, potrzeba 2 rezystory 0,47Ohm 50W i jeden 1,5Ohm 50W. Do kupienia w serwisie TME (http://www.tme.pl/katalog/index.phtml?tme_session=5trlbmacaqs60lvcv1f2q6c725mfca6a) po jakieś 10PLN za sztukę. Podłączeć należy:

1 bieg rezystancja 0,47+0,47+1,5

2 bieg rezystancja 0,47+0,47

3 bieg rezystancja 0,47

4 bieg rezystancja 0

Możed warto przemeśleć.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...