Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

instrukcja


przemolka1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów ,to tak na początek . A teraz do rzeczy , od wczoraj jestem posiadaczem micry z 2004r i poszukuję instrukcji obsługi niestety podany link na forum nie działa więc może ktoś pomoże z góry dziękuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów ,to tak na początek . A teraz do rzeczy , od wczoraj jestem posiadaczem micry z 2004r i poszukuję instrukcji obsługi niestety podany link na forum nie działa więc może ktoś pomoże z góry dziękuje 

Jak wpiszesz na "Gryzoniu" magiczny zwrot "Nissan Micra instrukcja", to Cię zasypie instrukcjami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nastawiłeś się na to, że idziesz po najmniejszej linii oporu - zgłaszasz problem a inni mają założyć sobie konto na wskazanym portalu, pobrać coś uszczuplając swój limit transferu, tylko po to, by ci to podać na tacy, to nie zniżę się do Twojego poziomu oceniania innych, by ocenić Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak nie myślałem ale na każdym szanującym się forum coś takiego jak instrukcje są dostępne dla forumowiczów za friko , jestem zalogowany na paru innych forach bo posiadam jeszcze dwa inne samochody i motor i tam nie ma problemu jest cos takiego jak download albo pobieralnia i tam można znaleśc  wszystkie potrzebne instrukcje

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemolka instrukcję do Micry kupiłem za 40-50 zł z wysyłką na allegro. W internecie mozna znaleźć skany tej instrukcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemolka instrukcję do Micry kupiłem za 40-50 zł z wysyłką na allegro. W internecie mozna znaleźć skany tej instrukcji :)

Dlatego na samym wstępie, dałem mu namiar, ale przemolce było zbyt ciężko poświęcić minutę, by założyć tam konto i samodzielnie pobrać to, czego szuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego na samym wstępie, dałem mu namiar, ale przemolce było zbyt ciężko poświęcić minutę, by założyć tam konto i samodzielnie pobrać to, czego szuka.

Takich ludzi potrzeba na tym forum :D 

Andrzej szanuję po całości :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wspomnianym wyzej chomiku jest skan książki Nissan Micra, w wielkości 35MB. Oprócz napraw jest bardzo dokładny opis samochodu. Jeśli ci szkoda transferu to walnij mi PW z mailem a ci wyślę.

Ja mam w domu instrukcję po angielsku, ale nic tam ciekawego nie ma za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...