Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nadkola przód a tył?


Pablo33
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć nurtuje mnie pewna kwestia czy też tak macie ze z przodu nadkola są plastikowe a z tyłu materiałowe? Czy fabryka zapomniała u mnie dać plastiku na tył?

 

Według mnie materiał wygłuszający powinien być jeszcze przykryty plastikiem.

 

1 zdjęcie przód plastik

2 i 3 tył materiał

post-106929-0-70609600-1505149520_thumb.jpg

post-106929-0-25523500-1505149561_thumb.jpg

post-106929-0-11001200-1505149606_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich J11występuje brak nadkoli z tyłu. Taka "ergonomia", albo raczej kolejne zrzucanie "zbędnego" balastu, aby spalanie było jak najmniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, TTTM zresztą nie tylko ten Nissan.

No ale za to lepiej tłumią hałas mokrej nawierzchni i nie pękają od kamieni tak jak moim poprzednim J10 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dzięki za info bo już miałem do Sosnowca dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć nurtuje mnie pewna kwestia czy też tak macie ze z przodu nadkola są plastikowe a z tyłu materiałowe? Czy fabryka zapomniała u mnie dać plastiku na tył?

 

Według mnie materiał wygłuszający powinien być jeszcze przykryty plastikiem.

 

1 zdjęcie przód plastik

2 i 3 tył materiał

Z przodu jako tako Kaśka jest wygłuszona,ale jak by z tyłu dali jeszcze plastiki,to hałas byłby nie do zniesienia! Dla tego ,jako że tył nie ma pełnych blaszanych nadkoli założono te filcowo-podobne ,które tłumią(sic!)  hałas...a przynajmniej na pewno jest ciszej niż przy plastikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Kilka dni temu zauważyłem delikatną przerwę w nadkolu. Miałem niedawno samochód u mechanika i myślałem, że może on coś źle poskładał ale posprawdzałem wszystkie wkręty i spinki w okolicy tej przerwy i jest połapane jak należy. Zatem wygląda na takie odkształcenie/zdeformowanie plastiku.

Moglibyście zerknąć czy macie podobnie na przednim nadkolu od strony kierowcy bliżej zderzaka przedniego?
Zabezpieczyć to jakoś by nie dostawała się tam woda? Jak radzicie?
 

kolo01.jpg

kolo02.jpg

Edytowane przez Karmel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, jednak wygląda to na źle poskładane. U mnie jedynie ten mały kwadracik jest widoczny, a jedna i druga strona wyglądają identycznie.

Edytowane przez Czech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...