Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] [P11] Kontrolka świateł mijania


Gość czyzy7

Rekomendowane odpowiedzi

Czy u was jest takowa kontrolka? U mnie jak włączę światła pali się tylko podświetlenie tablicy rozdielczej. Jak przełaczę na długie to się pali kontrolka długich. Myślałem, że to może spalona żarówka i kiedyś wyjmowałem tablicę i niby jest jakaś żarówka (i to dobra), ale się nie świeci jak włączam światła. I w tym problem - jest czy nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kolego!!!

Takowej kontrolki (świateł mijania) poprostu w nissanach nie ma - a przynajmniej w primerach!!!

Japońce tak sobie to poprostu wymyślili :D

Choć moim skromnym zdaniem taka kontrolka by się przydała?

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej P10 też nie pali się żadna kontrolka od świateł mijania tylko zapala sie podświetlenie deski. Z tego co wiem to chyba nie ma takiej kontrolki w P10, chyba że sie mylę i odezwie sie ktoś komu taka kontrolka się świeci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej P10 też nie pali się żadna kontrolka od świateł mijania tylko zapala sie podświetlenie deski. Z tego co wiem to chyba nie ma takiej kontrolki w P10, chyba że sie mylę i odezwie sie ktoś komu taka kontrolka się świeci

 

Takiej kontrolki nie ma - chociaż co niektorzy sami sobie coś takiego montują!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u was jest takowa kontrolka? U mnie jak włączę światła pali się tylko podświetlenie tablicy rozdielczej. Jak przełaczę na długie to się pali kontrolka długich. Myślałem, że to może spalona żarówka i kiedyś wyjmowałem tablicę i niby jest jakaś żarówka (i to dobra), ale się nie świeci jak włączam światła. I w tym problem - jest czy nie ma?

Możesz poczytać tutaj: http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.p...light=kontrolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...