Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Porysowana szyba


Gość alien_83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam N14 i niesamowicie porysowana szybe. Czy jest jakis sposob na doprowadzenie jej do lepszego stanu czy musze ja wymienic.

Teoretycznie zaklady szybiarskie wykonuja polerowanie szyb, ale nie mam pojecia jakie sa tego efekty. Bal bym sie, ze mi zrobia soczewke z szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś ten problem, taka polerka jest kosztowna,

Nowa szyba niewiele droższa i na pewno lepszy efekt.

Wymień na nową tak jak ja

Zapłacisz raz, ale będziesz zadowolony, szczególnie z nocnej jazdy

Pewnie zauważyłeś, że jadący z przeciwka oślepiają, na szybie

Widać wielką plamę zamiast małe reflektory innych kierowców.

Jak już wymienisz, wymień też wycieraczki, polecam Champion

Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam N14 i niesamowicie porysowana szybe. Czy jest jakis sposob na doprowadzenie jej do lepszego stanu czy musze ja wymienic.

Teoretycznie zaklady szybiarskie wykonuja polerowanie szyb, ale nie mam pojecia jakie sa tego efekty. Bal bym sie, ze mi zrobia soczewke z szyby.

Fachowcy odradzają polerowanie przedniej szyby, właśnie dlatego, że może potem zniekształcać obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko co z tą naklejką na szybie ,numerem rejestracyjnym..... :roll: ???

Bylo juz poruszane nie raz. Szybiarze przeniasa ta naklejke na nowa szybe bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko co z tą naklejką na szybie ,numerem rejestracyjnym..... :roll: ???

Bylo juz poruszane nie raz. Szybiarze przeniasa ta naklejke na nowa szybe bez problemu.

 

Ciekawe w jaki sposob...

Ja tyle walczylem z tym cholerstwem zeby to sciagnac po kradziezy tablic i przykleic nowa...grrrr nie mowiac o ponownym przyklejeniu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w jaki sposob...

Ja tyle walczylem z tym cholerstwem zeby to sciagnac po kradziezy tablic i przykleic nowa...grrrr nie mowiac o ponownym przyklejeniu....

Ja tez walczylem i szlag mnie trafial. A jak juz sciagnalem, to trafilem na opis, zeby sciagac po wczesniejszym podgrzaniu np. suszarka do wlosow (klej wtedy robi sie slabszy i podobno ladnie odchodzi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w jaki sposob...

Ja tyle walczylem z tym cholerstwem zeby to sciagnac po kradziezy tablic i przykleic nowa...grrrr nie mowiac o ponownym przyklejeniu....

Ja tez walczylem i szlag mnie trafial. A jak juz sciagnalem, to trafilem na opis, zeby sciagac po wczesniejszym podgrzaniu np. suszarka do wlosow (klej wtedy robi sie slabszy i podobno ladnie odchodzi).

 

 

U mnie byla goraca woda + zmyjka (tutaj troszke porysowalem szybe :(), rozpuszczalnik, zmywacz do paznokci i wlasne paznokcie, tipsy ;) -- i tak sukcesywnie po kawalku co jakis czas az doszedlem...nie chce nigdy wiecej w zyciu tego cholerstwa sciagac!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu miałem bardzo porysowane szyby w Mitsubishi. Mój ojciec skołował od kogoś proszek diamentowy ( nie pytajcie gdzie to dostać bo nie wiem ). Jakieś 6 godzin szlifowania na mokro i większość rys znikła. Oczywiście te głębokie zostały, poza tym przedniej nie szlifowałem tylko boczne...

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie byla goraca woda + zmyjka (tutaj troszke porysowalem szybe :(), rozpuszczalnik, zmywacz do paznokci i wlasne paznokcie, tipsy ;) -- i tak sukcesywnie po kawalku co jakis czas az doszedlem...nie chce nigdy wiecej w zyciu tego cholerstwa sciagac!!

Ja zdrapywalem polamanym pudelkiem od kasety magnetofonowej (zeby byly ostre krawedzie) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tym "zrób to sam" zostawcie coś dla fachowców. Rok temu wymieniałem szybe w jaanie i bez problemu przekleili na nową szybę naklejke. Problem w tej firmie jest zgoła inny. Ci leszcze założą wam szybę nawet jak jeśli będziecie mieli słupek zardzewiały, tylko w przypadku beznadziejnym zapytają cie o zgodę. Nie są w stanie przeczyscić z rdzy i nawet byle jakim środkiem zabezpieczyć. No i własnie za tą usługę biorą najwięcej w wawie (oprócvz serwisów autoryzowanych)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...