Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zabezpieczenie w nowym QQ


aerofan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak samo jak z rowerem trochę - kupujesz duży, solidny łańcuch nie dlatego żeby zabezpieczyć rower na 100%, bo wszystko da się przeciąć - tylko dlatego, żeby złodziej poszedł i ukradł rower obok, gdzie zabezpieczenie zajmie mu minutę a nie dziesięć. Przynajmniej w teorii, jak złodziej zobaczy blokadę na kierownicy, albo nie odpali mu auto, albo alarm zacznie wyć - to pójdzie i ukradnie coś łatwiejszego. Ale jak się weźmie, to wiadomo że wszystko idzie obejść, nie ma siły na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herson ale u mnie np. na parkingu stają dwie a czasami nawet trzy kaśki więc jak myślisz gdy będzie zamówienie to będą się bawić z moją czy wezmą któregoś niezabezpieczonego?

Co do GAPa to się cieszę z Twojej informacji że faktycznie bezproblemowo wypłacają różnicę ale pomimo tego wolałbym nie korzystać z tej możliwości :D

 

gambiting a czy Ty w GAP-ie miałeś jakieś opcje? Jak ja kupowałem to tylko miałem do wyboru czas trwania???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, rafsty said:

gambiting a czy Ty w GAP-ie miałeś jakieś opcje? Jak ja kupowałem to tylko miałem do wyboru czas trwania???

Tak, u mnie były 3 opcje:

1) Spłata leasingu do końca - w razie szkody całkowitej, GAP pokrywa pozostałą kwotę leasingu jeżeli nie pokryje jej samo ubezpieczenie auta.

2) Zwrot do kwoty z faktury - GAP wypłaca Ci różnicę pomiędzy ceną z faktury a tym co oddał Ci główny ubezpieczyciel

3) Zwrot do kwoty za taki sam nowy model, jeżeli kosztuje więcej niż cena z faktury - tak jak wyżej, tylko że cena nie jest z faktury tylko za taki sam nowy model z identycznym wyposażeniem(zależy która kwota wyższa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty brałeś w leasingu samochód? Ja brałem za gotówkę i jedyna opcja to było na jaki czas zawierana jest umowa a dotyczyła tylko wyrównania kwoty do faktury :(

Jakbym miał wybór to bym pewnie 3 wariant wybrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja mam leasing teraz( i na QQ też miałem) - przy zakupie za gotówkę wiadomo, pierwsza opcja nie obowiązuje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja również nie miałem 3 opcji do wyboru :( ale mnie oszukali :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Słyszeliście gdzieś o instalacji bezobsługowej blokady KD3000 w QQ? Chciałbym zamontować coś takiego w swoim ale brak wsparcia ze strony serwisu N. :)

Miałem kiedyś w samochodzie poprzednią generację i działało to bez zarzutu (chyba że zapomniałem identyfikator lub jego bateria domagała się wymiany).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...