Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wibracje powyżej 80km/h


Gość jarkk

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Primerę P11 97r 1.6

Od prędkości około 80 wyczuwam wibracje na pedale gazu.

Ale co dziwne przy wrzuceniu na luz tak jakby zanikały. Obawiam się że to coś ze skrzynią, bo koła ostatnio zmieniałem i są wyważone.

Aha, jak wymieniałem sprzęgło to meches założył nowy simering na wał ze skrzyni, jaka była przyczyna przepuszczania oleju ze skrzyni? czyżby krzywy wał coby mogło być związane z wibracjami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witaj mysle ze przyczyna wymiany uszczelniacza nie lezy w krzywym walku a przynajmiej jest to bardzo malo prawdopodobne, obstawiam zwyczajne zmeczenie materialu... natomiast wibracje moga byc spowodowane albo kiepskim paliwem albo wybita poduszka silnika... Pozdrawiam Pawel :java script:emoticon

Very HappyD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj mysle ze przyczyna wymiany uszczelniacza nie lezy w krzywym walku a przynajmiej jest to bardzo malo prawdopodobne, obstawiam zwyczajne zmeczenie materialu...

uffff już mi lżej na duchu

natomiast wibracje moga byc spowodowane albo kiepskim paliwem albo wybita poduszka silnika...

Gas z BP, a benz z SHELLA lub z BP

Wybita poduszka silnika - jak sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maciejka_sz
Wybita poduszka silnika - jak sprawdzić?

Organoleptycznie :) przyjzyj sie w jakim jest stanie.. wez lomik i poruszaj silnikiem i zobacz jak zachowuje sie poduszka ktra jest wg Ciebie podejrzana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...