Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

jestem nowy i mam pytanie moze dwa

Guest Zenek
 Share

Recommended Posts

Czesc jestem nowy i mam Sunny N13 od jakiegos czasu i mam problem tresci:zawsze jak odpalam moje autko na zimnym silniku to musz mu dodac gazu bo inaczej nie zaskoczy a jak juz zaskoczy to pochodzi i gasnie a jak dam mu gazu na zimnym do go dusi i gasnie.Co moze byc nie tak jesli wieceie dajcie rady pozdro.

Ps gdzie moge dostac biale zegary do niego aha i czy u was w autach jest rezerwa tzn czy kontrolka od rezery jest i czy swieci bo u mnie nie swieci jak jest malo wachy

pozdro Zenek :P

u mnie wystarczyla zmiana paliwa. pojezdzilem kilka dni na V-power i wszystko wrocilo porzadku. wczesnije tankowalem na Neste i BP. na temat lapmi od rezerwy to gdzies to jest na forum

tylko ze w dow.rej mam wbite ze jest rok prod 1991.data 1 rej.1991 <skladak> a silnik pisze ze jest 1,5 ale wydaje mi sie ze ktos w papierach namieszal bo moim zdaniem to jest 1,4

pozdro

aha jak moge wrzucic tu zdjecie jesli sie da??

Guest maciejka_sz
tylko ze w dow.rej mam wbite ze jest rok prod 1991.data 1 rej.1991 <skladak> a silnik pisze ze jest 1,5 ale wydaje mi sie ze ktos w papierach namieszal bo moim zdaniem to jest 1,4

pozdro

aha jak moge wrzucic tu zdjecie jesli sie da??

Odczytaj numer silnika na silniku i bedziemy wszystko wiedziec. Pojemnosci 1.5 w N13 nie bylo.

Wejdz sobie tu: http://www.club-nissan.ru/cars/vin i zdekoduj rocznik i typ silnika.

tylko ze nie wiem co tam pisze ale postaram sie rozkodowac ten ruski :lol:

Wpisujesz VIN w tym wąskim pasku obok GO i klikasz własnie na GO :wink:

wyszlo mi z tego ze mam silnik od Nissana Sunny b11 to chyba juz stary silnik?? ale jest wporzo i jest bardzo podobny do silnika z sunny o poj 1,4 wyglad podcisnienia itp wiec co sadzicie??

pozdro :D

Guest maciejka_sz
chodzi ci o to "Model code KHLB11FQG"

poza ty co znaczy ten kod bo zabardzo sie nie znam pozdro

Podaj VIN swojego samochodu a my Ci mam nadzieje pomozemy rozszyfrowac co tam masz w srodku.

Guest maciejka_sz

Oj zenek.... Szczepan jak zloto! z VIN'u wychodzi ze masz B11 a buda tego twojego czerownego bolida na zdjeciu to N13... B11 to calkiem inny sunny z innej epoki kwadraciak taki robili go 1982-1986. Buda N13 wyszla 1986-1990.

Z VINu wyszlo ze masz silnik E15S czyli gaznikowy o pojemosci 1.5 ale takie w modelach N13 nie wystepowaly... chyba ze to jakas hybryda bo rocznik Twojego autka wypada na 8505 czyli maj 1985r. Moze tez byc ze wstawili motor od B11 do pierwszych N13. Trudno cokolwiek tu napisac wiecej bo mamy zbyt malo informacji.

Guest kmich76
External color 002 - WHITE Production year/mon 8505

Model start year 8203

Model finish year 9008 Model NISSAN SUNNY B11

Nic się kurna nie zgadza...

A B11 wygląda tak:

Beztytuu.jpg