Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Cos dziwnego z obrotami


Gość oskaritto

Rekomendowane odpowiedzi

po odpaleniu auta obroty ida na 1000 a pozniej spadaja prawie na zero i znow ida na tysiac i tak zostaja (efekt jest taki ze po odpaleniu slychac jakby auto zaraz mialo zgasnac) co to moze byc??mial ktos tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po odpaleniu auta obroty ida na 1000 a pozniej spadaja prawie na zero i znow ida na tysiac i tak zostaja (efekt jest taki ze po odpaleniu slychac jakby auto zaraz mialo zgasnac) co to moze byc??mial ktos tak?

pewno cos z silnikiem krokowym wolnych obrotow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
po roczniku smiem twierdzic ze masz auto na gwarancji - takze jedz do ASO

Czesc!Bylem w Aso.Umowilem sie tez na wymiane lamp przod tyl :) , na gwarancji z obrotami zrobili czyszczenie przepustnicy :) i jest ok jeszcze zaprogeamowali na nowo obroty.Jest Super . :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po odpaleniu auta obroty ida na 1000 a pozniej spadaja prawie na zero i znow ida na tysiac i tak zostaja (efekt jest taki ze po odpaleniu slychac jakby auto zaraz mialo zgasnac) co to moze byc??mial ktos tak?

 

działo ci się to za kazdym odpaleniu czy tylko sporadycznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!Bylem w Aso.Umowilem sie tez na wymiane lamp przod tyl :) , na gwarancji z obrotami zrobili czyszczenie przepustnicy :) i jest ok jeszcze zaprogeamowali na nowo obroty.Jest Super . :) Pozdrawiam

 

przednie lampy to rozumiem ale tylne? dlaczego cos z nimi nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przednie lampy to rozumiem ale tylne? dlaczego cos z nimi nie tak?

 

No u mnie tylne też parują na przykład. Jedną miałam wymienioną bo plastik popękał - takie drobne pęknięcia od wewnątrz...

Światła w N16 po lifcie nie zostały najszczęśliwiej zaprojektowane... Ja to mam podejrzenia, że pan inż./projektant coś za dużo na chacie siedziała zamiast robić swoją robotę... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...