Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Otwieranie z pilota


elczupakadra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, szukałem rozwiązania, ale nie mogłem znaleźć.

Czy jest jakiś sposób, żeby dało się otworzyć drzwi pasażera i kierowcy za jednym zamachem czy już do końca życia muszę wciskać przycisk otwierania 2 razy?

350z EU przedlift (DE), chyba w USA przytrzymanie 2 guzików dawało pozytywny rezultat u mnie nic to nie daję. Ja mam przycisku na kluczyku

SP_A0103.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z poziomu komputera jestem w stanie zmienić tylko czas w zegarku, ewentualnie rev alert obrotów... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak długo trzymaliście wciśnięte te przyciski?

Funkcję antynapadową wyłącza się naciskając ok.5 sek.  oba przyciski jednocześnie --- aż auto zamruga kierunkami .

Te same czynności należy wykonać w celu powrotu do do trybu antynapadowego.

 

tak pisze / jest napisane w instrukcji (co prawda Almery i Primery) - opis działania kluczyka NATS 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie przytrzymanie przycisków przez dowolną ilość czasu nie przynosi żadnego rezultatu... 

Widocznie w pierwszych europejskich wersjach umknął im ten niuans... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA na tym pilocie przytrzymanie obu przycisków zmienia tylko tryb alarmu – w pierwszym trybie zamykając auto jest dźwięk klaksonu, w drugim tylko kierunki migają. Z tego co poczytałem na zagranicznych forach, nie da się tego zmienić w przypadku naszych zetek.

 

...no chyba, że założyć oddzielny alarm z różnymi bajerami z kluczyka (domykanie szyb, zdalne odpalanie auta, nagrzewanie, itp.)

 

 

Co do pytania o dodatkowy pilot – tak, ja kupiłem drugi na allegro i programowanie zajęło mi minutę. Tylko pamiętaj by podczas programowania mieć wszystkie piloty przy sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do pytania o dodatkowy pilot – tak, ja kupiłem drugi na allegro i programowanie zajęło mi minutę. Tylko pamiętaj by podczas programowania mieć wszystkie piloty przy sobie.

Co znaczy wszystkie? Mam tylko jeden. Wystarczy? Działa otwieranie bagażnika i klakson? (na moim pilocie/kluczyku tego nie ma)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W znaczeniu, że ja mam 2 takie piloty do dwóch kluczyków – jeden pilot kupiłem na Allegro i wchodząc w tryb programowania trzeba mieć przy sobie w aucie wszystkie dostępne piloty, bo te wcześniej zaprogramowane inaczej przestaną działać. Tutaj instrukcja: https://my350z.com/forum/body-interior-exterior-and-lighting-diy/170334-how2-remote-key-fob-programming.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...