Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Siatka w bagażniku w nowej N16


Gość Marcel_27
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od niedawna jest szczęśliwym posiadaczem nowej almerki (5D hatchback)i w codziennym użytkowaniu natknąłem się na jedną "niedogodność" - bagażnik w tym aucie jest na tyle duży, że kiedy nie mam dużo rzeczy do zapakowania - jakieś kilka siatek zakupów czy inne "luźne" przedmioty - wszystko lata mi po tej przestrzeni niemiłosiernie. Standardowo w aucie zamontowano małą siateczkę chroniącą lewą wnękę w bagażniku. Są też symetryczne otwory na siatkę po prawej stronie bagażnika, nie dopatrzyłem się za to możliwości zamontowania siatki, która przykryłaby całe dno bagażnika. Czy ktoś z Was zamontował sobie taką siatkę? Jeśli tak to proszę o namiary na producenta/sklep gdzie można coś takiego kupić i o krótki opis do czego została przymocowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Od niedawna jest szczęśliwym posiadaczem nowej almerki (5D hatchback)i w codziennym użytkowaniu natknąłem się na jedną "niedogodność" - bagażnik w tym aucie jest na tyle duży, że kiedy nie mam dużo rzeczy do zapakowania - jakieś kilka siatek zakupów czy inne "luźne" przedmioty - wszystko lata mi po tej przestrzeni niemiłosiernie. Standardowo w aucie zamontowano małą siateczkę chroniącą lewą wnękę w bagażniku. Są też symetryczne otwory na siatkę po prawej stronie bagażnika, nie dopatrzyłem się za to możliwości zamontowania siatki, która przykryłaby całe dno bagażnika. Czy ktoś z Was zamontował sobie taką siatkę? Jeśli tak to proszę o namiary na producenta/sklep gdzie można coś takiego kupić i o krótki opis do czego została przymocowana.

z tego co widzialem w instruckji te dwie siatki spinasz ze soba i dzieki temu mozesz zbespieczyc niewielkie przedmioty na srodku przestrzeni bagazowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej almerce są dwie takie same siatki po obu stronach bagażnika. W przypadku jeśli chcem przewieźć coś małego i tak aby nie latało po całym bagażniku, poprostu odpinam obydwie siatki z górnych uchwyłów i spinam je razem. Podobna systuacja powinna być też u ciebie, tylko czemu masz tylko siatke po jednej stronie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo niestety modele po FL sa z tego ograbione :( tez mialem kiedys 2...

A nie bylo przypadkiem drugiej siatki za doplata, np. za skromne 200 zl ?? :wink:

 

Niepoprawny optymista :)

 

Zadzwoniłem przed chwilką do dealera. Siateczka kosztuje jedyne 340zł... :shock: Gdzie szukać tańszego zamiennika albo czegoś zupełnie innego? Patrzyłem na allegro, są tam jakieś - nawet bardzo tanie - rozwiązania, ale chciałbym kupić coś już sprawdzonego w takim aucie. poczekam, może pojawi się ktoś, kto rozwiązał taki problemik u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepoprawny optymista :)

 

Zadzwoniłem przed chwilką do dealera. Siateczka kosztuje jedyne 340zł... :shock:

Tyle kasy za plątanine kilku sznurków :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siateczka kosztuje jedyne 340zł...

 

:shock: :shock: :shock: przecież kupują to pewnie w Chinach za 2 dolary....Pazerność :evil: :evil:

sk***ysynstwo!!!! a i jeszcze jedna rzecz mnie wqrwila :evil: w wersji przed liftem mialem regulacje wysokosci pasoow a w tym ni ch... :evil:

P.S. sorki chlopaki za ostre slowa ale juz nie moglem wytrzymac :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to faktyczne zdzierstwo olać ich.

co do wyposażenia to wielokrotnie już przekonałem się, że wersje sprzed face liftingiem były dużo lepiej wyposazone (regulacja pasów, welur, zamykany schowek na górze deski rozdzielczej, siateczki w bagażniku).

takie oszczędzanie jest po prostu śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo niestety modele po FL sa z tego ograbione :( tez mialem kiedys 2...

To prawda... Ja też mam jedną boczną siatkę :cry: Szukałem drugiej na Allegro i nawet w dziale kupię-sprzedam naszego klubu umieściłem ogłoszenie - ale nic z tego. W ASO nawet nie potrafili powiedzieć, czy są w stanie zamówić taki "skomplikowany " element :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w wersji Visia+ regulacja wysokości pasów też jest. Tylko tej cholernej siatki drugiej nie ma. obejrzałem ją sobie dziś i na dole siatka jest zaczepiona na metalowym pręcie. Wydaje mi się, że w tych nowych modelach po prawej stronie bagażnika w ogóle nie ma możliwości zamocowania takiej siatki bez wiercenia - nie widziałem tam żadnych otworów do których można by było to przymocować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam swoje

wersja visia+ (kupiona niedawno)

- jedna siatka, jest mozliwosc montazu z drugiej strony (fabryczne otworki jak w miejscu gdzie jest siatka)

- dowiadywalem sie: odpowiedz "tylko jedna siatka"

- cena nowej oryginal by nissan ;-) 420zl

- sa zamienniki (tansze) mysle ze w granicach 200zl! co i tak jest duzym wydatkiem za takie cos, jednak bardzo pozyteczna!!!

 

ps. tez mam regulacje wysokosci pasow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie dzwonilem do jednego z aso w warszawie (nie obraz sie Krzysiu za mala dywersje :wink: ) polecono mi zadzwonic do centrali gloownej nissana na muszkieteroow i zeby mi tam dokladnie sprawdzili. w takim razie jutro dzwonie :) jak bede juz wiedzial to sie pochwale ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczyna sie "ping-pong" ;) ...znowu mnie odeslali do salonu, pozwolilem soebie tym razem podzwonic jeszcze po innych oproocz wyzej wspomnianego. na razie wiem tyle ze podobno modele produkowane od czerwca tego roku nie maja juz regulacji...ale z tego co pamietam mooj chyba wczesniej zostal wypuszczony. dzis to sprawdze w domku i lepiej zeby tak bylo jak moowia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...