Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K10] Zmiana miejscami kierunków z postojówkami


Gość Skuter27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam, się nad zwykonaniem czynności w tytule, czy tak można zrobić ?? ale pod warunkiem że na miejsce postojówek zrobie pomarańczowe żarówki kierunków oczywiście kable też przełorze, a na miejsce kierunków białe żąrówki i białe obudowy jest takie cośdostępne ??

czekam na wasze sugestje i propozycje względem tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak chcialem zrobic ale nie wiem z czego dopasowac biale klosze do zdezaka... :? chociaz moze moje z Supereski róznią sie od zwyklych? narazie poprzestalem na zalozeniu bialych kloszy kierunków na przednich blotnikach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe klosze można dopasować kupując "zestaw tuningowy" białych tylnych lamp do dużego fiata i wyciąć odpowiedniej wielkości szlifierką. Jak sie dobrze wytnie to lepiej wyglądają niż fabryczne ale dostanie takich lamp graniczy z cudem przynajmniej w Wa-wie :? Mój ojciec do Passata wycinał takie tylko że pomarańczowe i właśnei stąd mi sie nasunął ten pomysł :D Jak dorwe takie klosze to sam zrobie i pokaże efekty. Pozdrooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boczne kierunki na blotniki bardzo ładnie pasują i wyglądają od forda pumy(sam takie mam, oczywiscie białe)

a kierunki w zderzak adoptuje od golfa I II , troche pracy bo jest mniejszy niz w micrze ale dam rade:P

jak bede mial czas to bede to konczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...