Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Hamulec ręczny - regulacja linki


Gość gacek112
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie Primerka ma regulacje naciągu linki hamulca ręcznego?? Nie moge ustalić. Pozdrawiam :)

musisz rozebrać plastiki (całość) na tunelu środkowym, pod dźwignią ręcznego są śruby regulacyjne, ja też się zabieram ze regulację od 3 miesięcy i jakos nie mogę zrobić bo ze mnie leniuszek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz rozebrać plastiki (całość) na tunelu środkowym, pod dźwignią ręcznego są śruby regulacyjne, ja też się zabieram ze regulację od 3 miesięcy i jakos nie mogę zrobić bo ze mnie leniuszek :wink:

 

Dzięki wielkie dziś sie za to wezme, ze mnie też jest niezły leniuch ale myśle że sie zmobilizuje i po pracy zabiore za to. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz rozebrać plastiki (całość) na tunelu środkowym, pod dźwignią ręcznego są śruby regulacyjne, ja też się zabieram ze regulację od 3 miesięcy i jakos nie mogę zrobić bo ze mnie leniuszek :wink:

 

Juz naprawiłem, wcale nie trzeba rozbierać plastikow. Wystarczy tylko odgiąć gume pod hamulcem, lekko go zaciągnąć i wyposażyć się w klucz 10 najlepiej nasadowy na przedłużce i regulacja pójdzie bez problemów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz naprawiłem, wcale nie trzeba rozbierać plastikow. Wystarczy tylko odgiąć gume pod hamulcem, lekko go zaciągnąć i wyposażyć się w klucz 10 najlepiej nasadowy na przedłużce i regulacja pójdzie bez problemów.

 

Pozdrawiam

a to ci dopiero :shock: , pewnie bym niepotrzebnie poświęcił pół godziny na rozebranie i założenie tych przeklętych plastików :wink: , jutro sobie zmoduję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze masz bmw, wiec maly OT z mojej strony:

 

ktora fura jest szybsza betka czy nissan? :D

 

Powiem Ci tak BMW ma to swoje 140 km na starcie pali gume jak szalone ale na trasie wymięka z Nissanem tak do 180 Nissan nie ma szans ale poźniej Bmka zostaje z tyłu. Wole jazde Nissanem, narazie to jest najlepsze auto jakim jeździłem ( a było ich kilka). Bmka stoi nieużywana. Praktycznie nie chce mi się do niej wsiadać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole jazde Nissanem... Bmka stoi nieużywana. Praktycznie nie chce mi się do niej wsiadać.

Pozdrawiam

też bym tak chciał przebierać w autkach (jak kobity w rękawiczkach :wink: ) niestety bidulek ze mnie i muszę się zadowolić leciwym aczkolwiek superaśnym nismo O:)

pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym tak chciał przebierać w autkach (jak kobity w rękawiczkach :wink: ) niestety bidulek ze mnie i muszę się zadowolić leciwym aczkolwiek superaśnym nismo O:)

pozdrawiam :wink:

 

Ja nie przebieram w autach. Poprostu poprzednim moim autem była Bmka z 91 roku. Troszke wiekowe już auto jak na BMW, służyło dobrze ale zaczęło dawać oznaki psucia. Więc postanowiłem kupić coś nowszego i mniej awaryjnego ( z racji tego ze musze jeździć do pracy i czasem zjeżdżać do Polski w jedną strone mam 1360 km + 8 godzin promem). Bmka mogła by któregoś dnia zaniemówić. Tak właśnie stałem się posiadaczem Nissana. Kupiłem go we wrześniu w Holandii z fabrycznym gazem sekwencją. Normalnie co to auto potrafi to aż mnie zatkało. Nie chce już znać tej Bmki. Teraz jak w grudniu wróce do Polski to zaraz się ją sprzedaje. Po co ma tak sama stać :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
podatawa to sprawny ręczny. też mi się nie chce wymieniać , ale spał już pierwszy śnieg więc chyba warto naciągnąć :wink:

 

Tutaj w Norwegii snieg juz troszke leży. Fajna rzecz dobry ręczny zimą. Ułatwia to zawracanie :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...