Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Katalizator Maxima a Gaz

Guest oli222
 Share

Recommended Posts

witam uzytkownikow, czy majac Gaz w swojej Maximce wycinaliscie katalizator ??? Ja mam 95 r z gazem i zastanawiam sie nad tym poniewaz gazownicy twierdza ze koniecznie trzeba wycinac kata...

pozdrawiam

Guest psujaut

ja mam gaz od dawna i nie wycinany katalizator i nie widzę niczego co można by uznać za pogorszenie z jego posiadania-kata. 8)

wprawdzie teraz chodzi mi pogłowie likwidacja y pipe-a (w tym są katalizatory ) fabrycznego i wstawienie tego lepszego z samych rurek :twisted: ale to tylko dla poleprzenia sidu a nie,że mamgaz :!: :twisted:

Guest WOJTUSMAXIMUS02
a ja nie mam ani jednego kata, 8) gazu tez nie mam i autko jezdzi az milo 8)
dopiero bedzie jezdzic jak nowe wydechy beda ,,,sie niemoge doczekac :wink:

Nie chcę być złośliwy, ale będe. Polska zaczyna być krajem który jeździ na gazie. Ale jak znam życie to i tak nas Rząd wyryp....... i wcześniej czy później akcyze dosoli taka że przestanie się to opłacać. Ale już piszę na temat jeśli chodzi o to co mówią gazownicy to powinno się już onich kawały opowiadać jak o Policjantach i Jasiu. Jak ci samochód nie chce jechać na gazie to może to być wina przyciągania ziemi, albo promieniowania słonecznego, ale na bank nie ich. Katalizator jest wiec jeśli nie zależy ci na kilku kucach więcej to niech zostanie, a nie bedziesz miał pryznajmniej problemów z przeglądem.

Guest Patrol 260

Wydech jest obliczony , więc nie zawsze wyciecie kata spowoduje przyrost mocy, a nieraz wrecz przeciwnie , auto moze łapac zle nastawienia na skutek niedogrzania sondy.kiedyś w audi wyciołem katy i powiem szczerze nie odczółem zadnej róznicy, jedynie oblesny metaliczny dzwięk.

no jesli mowa o silniku VQ30 to po wyjeciu kata przyrost bedzie ok 2 max 3 koniki. najwiecej da jesli sie wymieni pierwsza czesc wydechy zwana Y-pipe

• 1 month later...
Guest psujaut

witam po długiej przerwie :wink:

:twisted:

hiiii właśnie jestem po jeżdzie bez kata MAM NARESZCIE Y PIPE i mogę cytować osła ze szreka "">>>ja latam<<< "

jest za***iście fajnie polecam wszystkim i na gazie i na paliwku aaa na paliwku to nie dotykam ziemi 8) :lol: :twisted: :twisted: :twisted:

hiiii właśnie jestem po jeżdzie bez kata MAM NARESZCIE Y PIPE i mogę cytować osła ze szreka "">>>ja latam<<< "

jest za***iście fajnie polecam wszystkim i na gazie i na paliwku aaa na paliwku to nie dotykam ziemi 8) :lol: :twisted: :twisted: :twisted:

ahhh....pamietam swoja pierwsza jazde probna po zalozeniu y-pipe :) :) :) taki usmiech ......

gratulacje stary.

widac roznice jak nic prawda??

Guest psujaut

różnica to jak niebo a ziemia :D

teraz jeszcze troszkę poprawię gazik( lpg) i zrobię porządnie powietrze (stożek) i potem już tylko zbierać forsę na manuala :twisted: :twisted: :twisted:

i nie dam się skapiszonować chodżbym miał zarżnąć silnik 8) :twisted: