Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wewnętrzne lusterko Note l


picia72
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy czy ktoś wie jak zdemontować lusterko wewnętrzne bo moje było trochę zniszczone i kupiłem drugie lecz nie wiem jak się do tego zabrać . Dziękuję za pomoc .

post-106989-0-03545300-1516884619_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz czujniki deszczu i zmierzchu to potrzebne jest takie jak na fotce z tą "puszką"....jak bez czujników to proste.

Z "puszką" jest na zaczepie który jest przyklejony do szyby. Bez czujników niby klejone, ale też chyba przyklejona będzie część zaczepu.

Te zaczepy mocno trzymają a wypina się do góry. Ściągałem kilka lusterek i przeważnie było tam miejsce gdzie trzeba lekko podważyć śrubokrętem żeby można było wypiąć.

 

http://allegro.pl/lusterko-wewnetrzne-wsteczne-nissan-note-i7008314882.html#imglayer

Edytowane przez M@reS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem trzeba mieć wprawę.....wiedząc co i jak i z jaką siłą. Bo te zatrzaski mocno trzymają.

Wprawę mają ci co wymieniają szyby samochodowe. Można popytać, ewentualnie za parę groszy niech zdemontuje jak nie chce zdradzać sposobu za free.

Założenie to pikuś a na końcu KLIK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przy okazji trzeba wyraznie zaznaczyc ze lusterko wsteczne w note to straszny syf. W o wiele starszych autach i wcale nie luksusowych (np Meriva) sa lusterka fotochromatyczne, a tu nawet nie dali takiego z "psztryczkiem" ktorym mozna przeskakiwac miedzy trybami dzien-noc, tylko trzeba sie rozpraszac i regulowac w czasie jazdy, no bo przeciez nie bede sie co iles tam zatrzymywal zeby przestawic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle ;)........ja mam przyciemniane szyby oryginalnie i dużo to pomaga. 

Ale nauczyłem się dużo jeżdżąc, że zawsze ustawiam lusterko "wsteczne" lekko przekoszone w prawo lub lewo. Wtedy nie świeci po oczach jak bym ustawił dokładnie na wprost oczu ;). Te lusterka mają leciuteńko zagięty pryzmat, nie widoczny a idzie ustawić że odbicie idzie lekko w bok. Tak robili kiedyś zawodowi kierowcy a lusterka były na prawdę przedpotopowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji trzeba wyraznie zaznaczyc ze lusterko wsteczne w note to straszny syf. W o wiele starszych autach i wcale nie luksusowych (np Meriva) sa lusterka fotochromatyczne, a tu nawet nie dali takiego z "psztryczkiem" ktorym mozna przeskakiwac miedzy trybami dzien-noc, tylko trzeba sie rozpraszac i regulowac w czasie jazdy, no bo przeciez nie bede sie co iles tam zatrzymywal zeby przestawic...

 

Dziwne, bo u mnie jest fabryczne z psztryczkiem dzień/noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo u mnie jest fabryczne z psztryczkiem dzień/noc.

No fakt.....jest "pstryczek" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Accente z 2006 i nie mam :thumbsdown:

W ktorym miejscu dziala ten klik, dalo by sie to wyjac z tej kulki i przelozyc do mojego ? Mozecie zerknac na aukcje w wolnej chwili czy widzicie swoje lusterka z "pstryczkiem" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Accente z 2006 i nie mam :thumbsdown:

W ktorym miejscu dziala ten klik, dalo by sie to wyjac z tej kulki i przelozyc do mojego ? Mozecie zerknac na aukcje w wolnej chwili czy widzicie swoje lusterka z "pstryczkiem" ?

 

Pewnie masz nie fabryczne lusterko. Ktoś przed Tobą już wymieniał na jakiś za przeproszeniem "szajs".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wstyd straszny, pisałem mojego posta z delegacji i pamiętałem że kilka razy mnie wkurzało że pstryczka nie ma. Będąc już w domu poszedłem zrobić fotkę na potwierdzenie tego faktu, a tam pstryczek jest tylko z tyłu, tak że go z przodu nie widać.  :|

Tymniemniej wielkie dzięki za fatygę M@reS, już miałem zamawiać to lusterko...

 

edit: ort.

Edytowane przez NazgulXL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterko z 1 postu wyglądapodobnie jak te z Qq j10.Jeśli było by to to samo lusterko to świetnym rozwiązaniem jest lusterko fotochromatyczne z laguny.meganki 2

post-92571-0-43084900-1518436039_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterko z 1 postu wyglądapodobnie jak te z Qq j10.Jeśli było by to to samo lusterko to świetnym rozwiązaniem jest lusterko fotochromatyczne z laguny.meganki 2

Lusterko z 1 postu jest do wersji z czujnikami deszczu i światła.......te które pokazujesz jest mocno zabudowane w środku i nie podejdzie.

Edytowane przez M@reS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Qq mam zamontowane te lustro i mam czujniki deszczu.Obudowa rozbiera się.Kwestia mocowania czy pasuje

.

post-92571-0-86470000-1518440938_thumb.jpg

post-92571-0-04614400-1518443639_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, elektryczne jest super ale pstryczek w zupełności mi (akurat) wystarcza. Człowiek ma dwa lata auto i odkrywa nowy ficzer :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...