Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czujnik temperatury zewnetrznej


Gość so.mar

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a może i Panie !!!!

Czy ktoś z Was montował w Primerkach P-10 czujnik temperatury zewnętrznej?

Przypuszczam że P11 i nowsze mają to na wyposażeniu. Moja P10 nie ma takiego bajeru a przydałoby się mieć bo ostatnio jeżdzę w nocy po 800 - 900 km na raz. W tym tygodniu jadąc z kolegą Oplem Vectra C na trasie Przemyśl - Koszalin kilka razy trafilismy na temp. w przedziale -2 do + 9 st. Celcjusza.

Doradźce co kupić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek503

Montowałem termometr w swojej P10. Bardzo przydatna rzecz szczególnie zimą. Był to zwykły cufrowy termometr z czujnikiem zewnętrznym i przełącznikiem zewnątrz/wewnątrz jakich pełno w sklepach motoryzacyjnych. Czujnik umieściłem pod zderzakiem przednim i podczas jazdy wskazania były dosyć rzetelne ale po jeździe, na postoju czujnik wyłapywał ciepło silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tanie badziewia z hipermarketów sobie daruj. Jedź do normalnego sklepu z częściami i kup coś porządnego by nie było przekłamań. Jeżeli chodzi o montaż do odradzam zakładanie w przednim zderzaku. Będzie ci łapał ciepło z silnika i będzie d*pa, a nie temperatura na zewnątrz. Ja mam założony taki termometr pod żarówką oświetlającą tylnią tablicę, w tej wnęce. Nie widać go i nie ma mieć skąd przekłamań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...