Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

pierwsze wrazenia?


Gość LEMUR

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Od paru dni jestem posiadaczem almery 1.5 i juz kilka 'watpliwosci'

 

1. swiatla wyregulowane ok, ale wydaje mi sie ze mijania swieca zbyt blisko! - czy zalozenie zarowek +50/60% wystarczy? Slyszalem ze sa specjalne zarowki do soczewkowych. prawda? falsz? mozna zamontowac te co do zwyklych reflektorow?

Co sadzicie o philipsach night guide 3in1? A moze co polecacie? W innym autku pomykam na tungsramach +60%.

2. brak drugiej siatki w bagazniku (wersja 5d) ale to juz wyczytalem - jednak zenada.

3. brak kontrolki niezapietych pasow - eh, te ciecia ;-)

4. mam modul wlaczajacych sie swiatel w okresie zimowym (tak sie to-to nazywa) jednak nikt nie poinformowal mnie jak to-to samemu wylaczyc? (jakas kombinacja)

5. lekkie parowanie przednich reflektorow (osony lampy) - ale czytam, ze ten typ tak ma :-)

 

jak przejade nieco kilometrow to podjade z lista do ASO :-)

Ale ogolnie to jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiatła może trzeba ustawić, moja siostra ma 2 miesięczną i swiatła były tak ustawione, że w nocy strach było jechać, jednak w serwise za free to poprawili. Co do żarówek to sie nie wypowiadam, kiedyś założyłem 100 i spalił mi sie przekaźnik (ale to niebył nissan tylko peugeot)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem w ASO. stwierdzenie:

- reflektory OK

- ustawione 'zyleta' czyli wg nich ok!

 

doszlismy do porozumienia. Panowie wyregulowali mi ustawienie swiatel w pozycji 1 jako normal. A na ZERO ustawiam jak jade noca i jest OK!

 

Ktos z was ma modul automatycznego wlaczania swiatel? Jak to-to wylaczyc/wlaczyc? Nie ma do tego instrukcji (tzn. gdzies ja polozylem i znalesc nie umiem :lol: )

 

Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie jak sa dobrze ustawione to jest i jasno i daleko, więc specjalnych żarówek nie polecam. wal do jakiejś stacji i ustaw.

co do jakości: samochody przed face liftingiem 2000-2002 były jednak lepiej wyposażone, materiały lepszej jakości (np. welur) i pomimo, że ten jest niby nowym modelem ja bym się nie zamienił. ale i tak ciesz się z tego co kupiłeś i mów że masz najlepszy. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...