Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] kąt pochylenia kól tylnich w p 10


Gość kazek

Rekomendowane odpowiedzi

mam dziwne wrażenie, że tylne koła mają większy kąt nachylenie w stosunku do jezdni, przednia mają ze styku ok. 90 stopni zaś tylnie jakby były odchylne lekko, czy to może byc przyczyna zużytego łącznika stabilizatora :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek503

To nie może być wina zużytego łącznika. Wszystkie primerki mają tak ustwione koła tylne i nie ma czym sie martwić. Ale jeżeli bardzo Cie to martwi to sprawdz kąty u fachowca. Kąt PK powinien zmieścić sie w przedziale -0,15' do -1,45'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optycznie, rzeczywiście każda primera wygląda tak samo - koła tylne są lekko pochylone (mam to samo w P10). Jeśli kąty się zgadzają z danymi fabrycznymi i nie zdziera Ci opon z wewnętrzej strony, to jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w poprzedniej P10 mialem klopot z ustawieniem kol i nawet znalazl sie "fachowiec" z polecenia (uwazany za jednego z lepszych) ktory cale zawieszenie chcial mi wymienic - a przyczyna okazaly sie obciete sprezyny!! moze nyc tez kwestia zuzytych sprezyn - jak sie obniza pewnie jest ten sam efekt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuffff dzięki, ajuż myslałem, ze moja primera chce się rozkraczyć :wink: ale i tak wybiorę się na geometrie

moja Primka też jest rozkraczona a`la BMW wyglada to iście gangstersko :wink: też się kiedys zastanawiałem czy mi się coś nie dzieje z kołami :D/ ale fachowcy stwierdzili że tak ma być! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w poprzedniej P10 mialem klopot z ustawieniem kol i nawet znalazl sie "fachowiec" z polecenia (uwazany za jednego z lepszych) ktory cale zawieszenie chcial mi wymienic - a przyczyna okazaly sie obciete sprezyny!! moze nyc tez kwestia zuzytych sprezyn - jak sie obniza pewnie jest ten sam efekt...
sprężyn nie obcinałem i niesądzę by poprzedni właściciel mógł to zrobić, ale tak sobie myslę czy to mogły być pod wpływmne obciążenia 5 osób i laweta z ulami :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...