Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Prać czy wymieniać?


Gość jarki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poprzedni wlasciciel mojego soniacza nie bardzo przejmowal sie czystoscia rak i teraz boczki drzwi sa juz mocno przybrudzone od macania. Nie wiem czy je prac jakims karszerem czy moze poszukac uzywanych ale w lepszym stanie. Moze ktos wie gdzie w trojmiescie mozna znalezc takowe (na zlomowcu w Letniewie juz pytalem, maja tylko do wersji 3 drzwiowej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o te welurowe materiały, to polecam płyn do dywanów. Ja musiałem całe autko tak wyczyścić, bo zakurzone było wszędzie.

 

le szorowales recznie czy jakims automatem? Długo schło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

le szorowales recznie czy jakims automatem? Długo schło?

 

Ręcznie, najpierw trochę zwilżyłem tapicerkę wodą, później rozprowadziłem pianę no i szorowanko ... a radia nie wyjąłem :oops:

Operację przeprowadzałem latem, wieczorkiem a autko nocowało pod gołym niebem. Rano miałem szyby całe zmoczone, ale to logiczne. Teraz ze schnięciem mogą być większe problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze mozna smialo prac

czym to juz pozostawiam do wyboru

ja robilem to(a raczej moja kobita :) ) preparatem do tapicerki (nazwy nie pamietam)

wyszlo calkiem dobrze :D

szczegolnie boczki drzwiowe (byly dosyc zabrudzone ) wygladaja znacznie lepiej po niz po :lol:

aha zapomnilaem dodac ze robilem to recznie tzn. bez karchera i takich tam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej znajomej wyprano karczerem skode fabie ,po tym zabiegu nie działała elektryka szyb ,trzeba z tym uważać ale efekt jest niezły jeśli chodzi o tapicerke,inna sprawa że przeprowadził bym taki zabieg jeśli już latem ------brak garażu :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem do dziewczynki na działeczke na ŁONO natury, odkreciłem boczki, wyjąłem wszystkie duperele i uprałem "waniszem" w postaci piany. Dodatkowo obleciałem pokrycia foteli. Zszedł nawet twardy bród z siedzeń( POPRZEDNI WŁAŚCICIEL NIE PRAŁ ZA CZĘSTO SPODNI) Potem całość wyschła na słoneczku. Do tej pory( PRANIE BYŁO W LATO) wnętrze wygląda jak nowe. W zakładzie chcieli 250!zl za boczki i soedzenia

1,4 1995, 16V N14 zagazowany od 5 lat

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...